Poznaj Jaguara XF Sportbrake

Od premiery w 2007 roku oryginalny Jaguar XKF zdobył ponad 200 światowych nagród. Poznaj jego najnowszego rodzeństwa, XF Sportbrake.

Nowy Jag zapewnia równie imponujące osiągi, wygląd i technologię jak każdemu z samochodów XF, ale jest też bardziej praktyczny i przestrzenny.

jaguar_xf-sportbrake_location_exterior_140617_01Dzięki prowadzeniu samochodu sportowego, praktycznej przestrzeni ładunkowej o pojemności 565 litrów oraz zaawansowanym funkcjom zapewniającym wygodę i bezpieczeństwo, XF Sportbrake ma to, co najlepsze w stylistyce Jaguara.

Kultowe plakaty Jaguara z lat 1950. obiecały klientom wdzięk, tempo i przestrzeń. XF Sportbrake na nowo wyobraża sobie tę ofertę dla aktywnych rodzin XXI wieku, oferując oszałamiający wygląd, osiągi samochodu sportowego i przestrzeń ładunkową dostosowaną do aktywnego stylu życia.

jaguar_xf-sportbrake_location_exterior_140617_12

„Podobnie jak w przypadku limuzyny XF, każda linia Sportbrake’a służy jasnemu celowi, tworząc szybką, zamaszystą sylwetkę. Daje to samochodowi poczucie prędkości i bardzo dynamiczny wygląd. W rezultacie wydaje mi się, że wygląda tak samo sportowo jak sedan, jeśli nie bardziej ”. – Ian Callum, dyrektor ds. Projektowania firmy Jaguar

jaguar_xf-sportbrake_location_exterior_140617_02Sportbrake został ujawniony w replice Jaguara Centre Court w Londynie przez światowego nr 1 i aktualnego mistrza Wimbledonu, Andy’ego Murraya, przed jego trofeum Wimbledon Men’s Single Champion.

Jaguar wkracza w trzeci rok jako Oficjalny Samochód Mistrzostw, Wimbledon, który trwa od poniedziałku 3 lipca do niedzieli 16 lipca. Jaguar dostarczy 170 pojazdów ze swojej wielokrotnie nagradzanej gamy, w tym XE, XF, XJ i F-PACE.

XF Sportbrake od 34,910 XNUMX funtów firmy JAGUAR

 

 

 

Dodaj komentarz