Poznaj Andreę Maack

 

Panowie, z przyjemnością informujemy o kolejnej wspaniałej okazji do wzmocnienia węchu. Zapachy zaprasza do spędzenia czasu z założycielem pierwszego domu perfumeryjnego w Islandii, artystą konceptualnym i artystą mody Andrea Maack. Zapachy powita Cię lampką szampana przed testami perfum i stymulującą rozmową z Andreą o 6.30 Czwartek 17 lutego.

Zarezerwuj już teraz, aby mieć pewność miejsca, gdyż będzie to kameralne i ekskluzywne wydarzenie. Andrea będzie demonstrować i omawiać swoje 3 perfumy – OSTRE, CRAFT I INTELIGENTNE – które powstały w wyniku interakcji między rysunkami Andrei do jej instalacji artystycznych a intelektualnymi, a nie emocjonalnymi konotacjami zapachu. Ekscytujące, mocne i naprawdę rewolucyjne tematy w świecie perfum!

 

Panowie, to dla Was wielka szansa na zadawanie pytań węchowych i naukę od wyjątkowo utalentowanej kobiety, gorąco polecamy. Te zapachy nie są specyficzne dla płci i są dostępne tylko w Zapachy strona internetowa po wydarzeniu. Próbki będą dostępne w nocy. Wejście jest bezpłatne, ale konieczna jest rezerwacja. Proszę o kontakt Zapachy teraz: 020 7730 2322.

www.lessenteurs.com

Dodaj komentarz