Pomóż Japonii: Zegarek wiszący Georg Jensen X Ambush Couple

 

Georg Jensen wprowadziła nową serię edycji specjalnej Zegarki dla par stworzony przez parę projektantów z Tokio Werbalne i Yoon, Do HELP JAPAN wszystkie zyski trafią do Japoński Czerwony Krzyż. Po wielkim sukcesie zegarka RED AMBUSH Koppel Watch stworzonego przez japoński duet kreatywny Verbal & Yoon, Georg Jensen rozszerza współpracę i wprowadza na rynek kolorową gamę ekskluzywnych zegarków Koppel w specjalnej edycji.

Wiosną 2011 roku Georg Jensen wprowadza na rynek kultowy Zegarek AMBUSH Koppel jako edycja specjalna, dostępna w wyrazistej, żywej czerwieni, a także w kolorze niebieskim, zielonym i czarnym. Zegarek RED Koppel nadal się cofa, podobnie jak oryginalny wisiorek wprowadzony niedawno na rynek w Tokio. Zegarki są oparte na oryginalnym, kultowym projekcie zegarka wiszącego, zaprojektowanym przez głównego projektanta Henning Koppel w 1981 roku. Cały zysk ze sprzedaży tych specjalnych edycji zegarków, a także tantiemy od projektantów zostaną zebrane przez Duński Czerwony Krzyż i przekazane bezpośrednio do Japoński Czerwony Krzyż Społeczeństwa.

 

W ramach akcji HELP JAPAN klienci wszystkich sklepów Georg Jensen będą mogli dokonać kolejnych darowizn w sklepie. Nowe wisiorki wspierające Japonię zostały wypuszczone wyłącznie na 10 Corso Como na 14th of April w Mediolanie, a następnie premiera o godz Targ uliczny w Dover w Londynie. Ponadto wisiorki będą dostępne w wybranych flagowych sklepach Georg Jensen od 20 kwietnia.

Aby uzyskać więcej informacji i pomóc w wizycie w Japonii

www.georgjensen.com/helpjapan

Dodaj komentarz