Półka: rozwiązania detoksykacyjne

Objawy wskazujące na potrzebę głębokiego oczyszczenia skóry mogą obejmować wypryski, podrażnienia, zaczerwienienia i stany zapalne, a także nadmierną suchość, przetłuszczanie się i przedwczesne starzenie. Kiedy bierzesz udział w życiu codziennym, Twoja skóra wchłania wszelkiego rodzaju szkodliwe toksyny. Rzeczy, których dotykasz, jesz i powietrze, którym oddychasz, mogą przyczyniać się do uszkodzenia skóry. Ważne jest, aby co jakiś czas poświęcić trochę czasu na detoksykację skóry – upewniając się, że twoje pory są odblokowane i wolne od wszelkich toksyn.

Malin + Goetz – Detox Face Mask

Aminokwasy i naturalny ekstrakt z migdałów zostały fachowo połączone, tworząc delikatną i oczyszczającą maskę detoksykującą Malin + Goetz. Stosując stabilną witaminę c, przeciwutleniającą witaminę E i białko sojowe, ujędrnia i przeciwdziała wszelkim objawom wiek maska ​​jest odpowiednia dla każdego rodzaju skóry, w tym wrażliwej ze względu na delikatne składniki i naturalny zapach / kolor. Bez agresywnych detergentów, tylko utleniające środki czyszczące, usuwa brud i tłuszcz ze skóry, tworząc fizyczną barierę, która uszczelnia nawilżenie bez pozostawiania tłustej pozostałości.

Detox Face Mask, £ 32 od MALIN + GOETZ

Polar – Icy Magic

Niezwykle popularny – Icy Magic firmy Polaar został opracowany z myślą o optymalnych efektach. Gładki i odświeżony wygląd w postaci nawilżającego rollera do oczu. Natychmiast udrażnia kontur oczu, usuwając obrzęki, cienie pod oczami i oznaki zmęczenia. Naturalnie wzbogacony mikroskładnikami odżywczymi, aby zwiększyć witalność, tonizację i blask konturów oczu, doskonale oczyszcza skórę.

Icy Magic, 27 funtów od POLAAR

Molton Brown – żel do mycia ciała z czarnym pieprzem

Ten porywający żel do mycia ciała, wcześniej znany jako Re-charge Black Pepper Bodywash, to nowoczesna ikona Molton Brown, która rozpala zmysły w jednej chwili. Płyn do mycia ciała, zmieszany z olejkiem z czarnego pieprzu, jest bogaty w przeciwutleniacze, które pomagają zwalczać szkodliwe dla skóry wolne rodniki – inne składniki obejmują pachnący olejek bergamotowy, który zapewnia gorzką cytrusową nutę podobną do herbaty Earl Grey. Orzeźwiające, odświeżające mycie zapewnia Oakmoss zieloną, drzewną nutę.

Żel do mycia ciała Black Peppercorn, 20 funtów firmy MOLTON BROWN

Dodaj komentarz