Polar Nike Tech Fleece

Ponieważ o tej porze roku pogoda jest szczególnie zróżnicowana, Ape to Gentleman skłania się ku odzieży sportowej Nike Tech Fleece. Bieganie, wycieczka na siłownię lub wygodne ubranie na co dzień – Nike Tech Fleece zapewnia styl i funkcjonalność na chłodniejsze, a czasem cieplejsze dni.

01-małpa-dżentelmen-150

Na początek, męska bluza z kapturem Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner w cenie 85 £ została zaprojektowana specjalnie na chłodniejsze dni z gładkiego, zaprojektowanego materiału polarowego, który zapewnia lekkość i ciepło. Tkanina Nike Tech Fleece jest miękka, lekka i ciepła, a ta szczególnie bluza z kapturem ma przegubowe rękawy i zakrzywione szwy, które zapewniają lepszy naturalny zakres ruchu.

01-małpa-dżentelmen-189

Oryginalny Windrunner stał się niemal ikoną Nike w 1978 roku, w czasie, gdy firma była tak naprawdę znana tylko ze swojego obuwia. Dziś ta kurtka do biegania, która stała się codziennością, jest popularna, znana ze swojego wyjątkowego stylu, oddychalności i odporności na warunki atmosferyczne.

01-małpa-dżentelmen-168

Windrunner może być sparowany wyłącznie z męskimi joggerami Nike Sportswear Tech Fleece 65 £. Wykonane z tego samego miękkiego, lekkiego i ciepłego materiału Tech Fleece mają zwężany krój zapewniający opływowe dopasowanie oraz elastyczny pas ze sznurkiem zapewniającym idealne dopasowanie.

Dodaj komentarz