Polar ExtremeCare

Francuska marka Polaar, twórcy legendarnego roll-onu Polaar Icy Magic, dodali niedawno ExtremeCare do swojej linii produktów. ExtremeCare to linia unisex, zawierająca arktyczną różeniec górski, aby chronić i naprawiać skórę w najbardziej zimnych i ekstremalnych warunkach pogodowych.

Arctic Rhodiola Rosea to korzeń rosnący w ekstremalnych warunkach Syberii, stosowany w tradycyjnej medycynie skandynawskiej ze względu na jego zdolność do stymulowania mechanizmów naprawy DNA. Jego właściwości antyrodnikowe sprawiają, że jest potężnym sprzymierzeńcem w walce z wszelkimi formami agresji zewnętrznej. Polaar, po odkryciu wyjątkowych właściwości ochronnych arktycznej Rhodiola Rosea, sformułował kompleksową ofertę dla Niego i Niej, której celem jest konserwacja i odnowa suchej i zniszczonej skóry narażonej na najbardziej ekstremalne warunki.

Polar ExtremeCare

  • Intensywny krem ​​do twarzy: silna pielęgnacja nawilżająca do długotrwałej ochrony zniszczonej lub wrażliwej skóry; jego właściwości lecznicze szybko łagodzą podrażnienia.
  • Intensywny balsam do ciała: specjalna formuła gwarantująca optymalne nawilżenie bardzo suchej i zniszczonej skóry dla trwałej naprawy i ochrony.
  • Intensywny krem ​​do rąk: wtapiająca się konsystencja do skutecznej naprawy suchych i zniszczonych dłoni.
  • Intensywnie regenerujący balsam do ust: ultra odżywczy balsam do ust, który chroni i skutecznie naprawia suche i zniszczone usta.
  • Intensywny krem ​​do stóp: ultra odżywcza formuła, która skutecznie naprawia suche, zmęczone i zniszczone stopy.

Inne składniki obejmują przeciwzapalny ekstrakt z lukrecji, leczniczy ekstrakt z alg, odżywcze kwasy tłuszczowe i przeciwutleniającą witaminę E. Dla każdego, kto żyje na chłodniejszych podjazdach, seria Polaar ExtremeCare to doskonała opcja ochrony skóry i zapobiegania wysuszeniu z dodatkowymi korzyściami w postaci rozkoszy dla skóry Składniki.

patternar.com

Dodaj komentarz