Polaar Icy Magic 2.0

Już od jakiegoś czasu wychwalamy zalety Polaara Icy Magic Eye Roll-on, tutaj w Ape to Gentleman. W chwili pisania tego tekstu znajduje się na szczycie naszych 5 najlepszych roll-onów do oczu dla mężczyzn. Kontynuując dobrą wiadomość, Polaar zaktualizował formułę tego kultowego produktu, aby był jeszcze bardziej skuteczny.

Wykonany z lodowatej kulki, Icy Magic natychmiastowo drenuje okolice oczu, eliminując cienie pod oczami, obrzęki i oznaki zmęczenia. Nowa funkcja obejmuje uwalnianie dłuższych rzęs! Wiem, dziwne. Okazuje się jednak, że jest to bardzo popularny temat wśród płci pięknej (Icy Magic jest unisex) – a Polaar określa to jako „Wzmacniacz spojrzenia”. Ta funkcja jest opcjonalna, po prostu rozprowadź kulkę wzdłuż tylnej powieki i pozwól, aby CilBooster dostarczył 3 razy większą naturalną objętość w ciągu 15 dni dzięki subtelnemu połączeniu peptydu i prowitamin, aby stymulować proliferację keratynocytów cebulki włosa i zabezpieczyć rzęsy poprzez stymulację syntezy i struktury cząsteczek adhezyjnych.

Bardziej „tradycyjne” składniki obejmują tetrapeptydy, które zwalczają zarówno cienie pod oczami, jak i obrzęki. W widoczny sposób zmniejszają stres oksydacyjny i zachowują elastyczność skóry wokół oczu. A żeń-szeń syberyjski jest adaptogenem, roślina ta ma działanie tonizujące na skórę. Jest naturalnie wzbogacony mikroodżywkami, dodaje witalności, tonizuje i rozświetla kontur oczu. Aby to zrobić, naciśnij pompkę, aby uzyskać dokładną dawkę produktu do nałożenia (przetestuj, aby rozpocząć i oceń, ile potrzebujesz, aby uzyskać cienkie, ale całkowite pokrycie). Narysuj owal wokół oka. Zacznij od wewnętrznego kącika oka i masuj pod oczami w kierunku kącika zewnętrznego. Kontynuuj wzdłuż powieki z powrotem do wewnętrznego kącika oka.

Rezultaty są proste – Twoje oczy od razu nabierają blasku i polecam przechowywać je w lodówce – dla dodatkowego efektu chłodzenia. Żeby było lepiej, Icy Magic nie zawiera parabenów, alkoholu, perfum ani olejów mineralnych. Całkowicie zalecane.

patternar.com

Dodaj komentarz