Podróże i pielęgnacja: Otis Batterbee London

Branża pielęgnacji męskiej znacznie się rozwinęła w ciągu ostatnich kilku lat i teraz zaczynamy dostrzegać segmentację rynku i wprowadzanie prawdziwie innowacyjnych produktów do pielęgnacji męskiej, produktów naprawdę stworzonych na rynek męski. Zaprojektowany, wyprodukowany i wymyślony w Anglii, Otis Batterbee jest dostawcą luksusowych akcesoriów dla mężczyzn przekraczających granice pielęgnacji i podróży. Kolekcja akcesoriów to idealna równowaga między tradycją a innowacją; Maseczki na oczy zawierają nutę lawendy, która wydziela kojący aromat, z aksamitnym podkładem, który delikatnie pieści Twoją twarz, pomagając przelecieć nawet podczas najdłuższych podróży.

Batterbee używa tylko najlepszych surowców, łącząc brytyjskie dziedzictwo tradycyjnych umiejętności ręcznych z nowoczesną technologią.

Worki do prania Waxed Grand Tour, będące ukłonem w stronę dziedzictwa woskowego, są wykonane z trwałego woskowanego płótna wyprodukowanego przez brytyjską fabrykę, która została założona w 1880 roku specjalnie dla Otis Batterbee.

Wyszkolony projektant z Central Saint Martins, Otis Batterbee, jest sercem jego serii sake, która pierwotnie zrodziła się z potrzeby doskonałych rozwiązań turystycznych wykonanych z materiałów najwyższej jakości. Wysokiej jakości akcesoria uzupełnione sprytnymi produktami, takimi jak spray „To Sleep”, który promuje spokojny i głęboki sen, sprawią, że Batterbee stanie się zdecydowanym faworytem w świecie współczesnych dżentelmenów dojeżdżających do pracy.

Dla tych Panów, którzy nie lubią podróżować, możesz chcieć ponownie ocenić swoją pozycję, dla tych Panów, którzy to robią, masz teraz idealnego towarzysza podróży.

Linia produktów Otis BatterbeeLondon obejmuje eleganckie maski na oczy wypełnione lawendą, kosmetyczki, świece podróżne, inteligentne odświeżacze do bagażu i odzieży, torebki (chusteczki higieniczne) oraz spraye do domu i podróży. Więcej informacji można znaleźć na stronie: otisbatterbee.com.

Dodaj komentarz