Płynny korektor vs korektor w sztyfcie

W końcu nadszedł dzień, w którym korektor w sztyfcie i płynie walczą o to, kto jest najlepszy.

Zacznijmy od stwierdzenia, że ​​nawet jeśli Twoja skóra jest czysta i nie ma skaz, korektor jest świetnym narzędziem, dzięki któremu będziesz wyglądać młodo i świeżo. Poprawienie pod oczami korektorem sprawi, że będą wyglądać bardziej żywiołowo i promiennie.

Dwóch wojowników
Pozwól nam poznać konkurentów:

Korektory w sztyfcie kamuflażu i korektory odbijające światło w płynie

Komuś zajęło to dużo czasu, ale ostatecznie w 2008 roku Myego wprowadziło na rynek pierwszy korektor w płynie dla mężczyzn. Solidne korektory czy sztyfty maskujące istnieją już od dawna.

Więc jaka jest różnica między tymi dwoma?

To naprawdę proste. Głównym przeznaczeniem korektora w bryle jest tuszowanie plam, przebarwień i drobnych niedoskonałości skóry. Są przeznaczone przede wszystkim do bardzo małych obszarów twarzy. Jeśli chcesz zakryć większe obszary, takie jak kręgi pod oczami, solidne korektory stają się bardzo zauważalne ze względu na ich fakturę, która wskazuje, że masz makijaż. Płynny korektor płynnie wtapia się w naturalny odcień skóry, aby ukryć cienie pod oczami, pozostawiając świeży i zdrowy wygląd.

Dlaczego wymyślenie korektora w płynie zajęło komuś tak dużo czasu?

Większość ludzi uważa, że ​​podkład byłby równie dobrym substytutem korektora w płynie. Cóż, są w błędzie. Podkład nie zakrywa podkrążonych oczu ani innych przebarwień jako korektor, ponieważ podkład ma zwykle ten sam kolor lub nieco ciemniejszy odcień niż naturalny odcień skóry. Korektor w płynie jest zwykle jaśniejszy niż odcień Twojej skóry, dzięki czemu rozjaśnia oczy. Nie można nałożyć podkładu na niewielki obszar twarzy bez wyróżnienia się, gdzie jako korektor płynnie wtapia się w małe obszary twarzy. twarz Jeśli masz szczęście, że nie potrzebujesz podkładu, ale czasami potrzebujesz tylko „czegoś”, aby rozjaśnić twarz przed wyjściem lub po wieczornym wyjściu, to jest produkt dla Ciebie. Korektor Myego Cover Select to łatwy w aplikacji korektor w płynie, który odświeża i rozjaśnia cerę, nadając jej zdrowy, naturalny wygląd.

Moh Dehghani – dyrektor produkcji, Myego Cosmetics.

Dodaj komentarz