Plecak szkolny adidas ACE + X

Na początku tego roku adidas wypuścił buty ACE i X – zaprojektowane specjalnie dla dwóch graczy współczesnej gry, „zmieniacza gry” i „rozgrywającego”.

Dzisiaj adidas wprowadza „Eskolaite Pack”, chromowaną transformację ACE i X z unikalną nową powłoką. Wypuszczany w ograniczonych ilościach Eskolaite jest rzadkim minerałem będącym tlenkiem chromu i został użyty po raz pierwszy, aby nadać pakietowi Eskolaite jego wyjątkowy wygląd. Chromowana powłoka z zielonymi akcentami nadaje pakietowi Eskolaite nowy, mocny wygląd.

Szkolenie ACE 15

Buty ACE15 zostały zaprojektowane do kontroli za pomocą Control Web – 3-warstwowej mieszanki w połączeniu z przyczepną pianką EVA dla lepszego dotyku. Obejmuje przełomową nową konfigurację kołków, która umieszcza więcej kołków na piłce podczas ruchów nogą, aby umożliwić pełną kontrolę nad piłką. Skórka NSG (Non-stop grip) wykorzystuje trójwymiarowe kropki do kontroli w każdych warunkach – pomyśl o maestro środka pola.

poprzedniDalej

Szkolenie X15

But X15 z kołnierzem Techfit ma kompresyjny krój wokół kostki, który zapewnia wsparcie i dopasowanie. Podstawa X-Claw zapewnia przyczepność i lekkość. Lekka konstrukcja zapewnia wsparcie podczas zwinnych ruchów. Pokryte X-Skin, który składa się ze złożonego trójwarstwowego systemu, który zapewnia komfort, ochronę i wydajność w każdych warunkach. Zaprojektowany do atakowania graczy ze sprytem – zmieniającymi grę.

Adidas.com

Dodaj komentarz