Plecak Peak Design Everyday

Fotografia autorstwa Ape to Gentleman

Występuje Chris Beastall, redaktor w Ape to Gentleman

W ramach misji Ape to Gentleman jesteśmy proszeni o bardzo dużo fotografowania. Dla kanałów mediów społecznościowych, dla kampanii marketingowych marek i dla własnych treści. To nieuchronne prowadzi do zapotrzebowania na aparat i akcesoria, bagaż. Są pewne kryteria, które należy spełnić; styl, bezpieczeństwo, dostępność i ochrona. Ta kombinacja nie jest łatwa do znalezienia. Mnóstwo dziwacznie wyglądających walizek na aparat pokrywa wszystko oprócz kryteriów stylu – coś, co chociaż nie jest hiper-krytyczne, jeśli możesz to mieć, to dlaczego nie. Wejdź do Peak Design.

03-30-ape-180

Historia firmy Peak Design rozpoczęła się w 2010 roku, kiedy Peter Dering, urodzony w Minnesocie, udał się w czteromiesięczną podróż dookoła świata z aparatem dSLR. Jak wie większość z was, początkujących i doświadczonych fotografów, noszenie lustrzanki cyfrowej, obiektywów i akcesoriów, jeśli nie ma się odpowiedniego sprzętu do noszenia, może być ciężkim, niezręcznym i bolesnym doświadczeniem. Po powrocie do domu w San Francisco Dering uruchomił Capture (klip z aparatu do plecaków) na Kickstarterze, z wielkim sukcesem.

03-30-ape-167

Dzięki temu sukcesowi firma szybko się rozrosła. Niektóre statystyki ket obejmują 25 pełnoetatowych pracowników, ponad 50 produktów i setki osób pracujących na pełny etat przy wytwarzaniu tych produktów w swoich partnerskich fabrykach. I być może najbardziej imponujące; od 2011 roku firma Peak Design zebrała ponad 14 milionów dolarów w trakcie 6 projektów na Kickstarterze.

Recepta na ten sukces jest prosta (podobnie jak iPhone jest „prosty”), produkty Peak Design spełniają wyżej wymienione kryteria dotyczące stylu, bezpieczeństwa, dostępności i ochrony. Są również objęte dożywotnią gwarancją.

Kupiliśmy plecak codzienny 20-litrowy Peak Design w kolorze grafitowym; zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby fotografów, ale także podróżników, osób dojeżdżających do pracy, poszukiwaczy przygód i wszystkich pośredników. Jest to plecak ogólnego przeznaczenia, ale z możliwością przenoszenia sprzętu fotograficznego bez problemu.

03-30-ape-224

03-30-ape-229Plecak Everyday zapewnia doskonałą dostępność, możliwość rozbudowy i organizację, w tym opatentowany zamek MagLatch, który zapewnia górny dostęp, a także dwustronne ładowanie za pomocą dwóch odpornych na warunki atmosferyczne zamków bocznych. Pomimo smukłego wyglądu, duża pojemność zewnętrzna jest możliwa dzięki uniwersalnemu systemowi chowanych pasków i dwóm rozszerzalnym kieszeniom bocznym. W przypadku sprzętu do aparatu dostępne są nieskończenie konfigurowalne przegródki FlexFold, dzięki którym zdjęcie lub sprzęt codziennego użytku są uporządkowane, chronione i nie są zgrupowane na dnie torby. Wewnętrznie wyściełane kieszenie na akcesoria utrzymują drobne przedmioty w ryzach, a dedykowana kieszeń na laptopa do 15 ”, tablet i dokumenty.

poprzedniDalej

Używamy plecaka Everyday Backpack już od około miesiąca i nie możemy go wystarczająco polecić – nie tylko zaznacza styl, bezpieczeństwo, dostępność i pola ochronne, ale stwierdziliśmy, że jest niesamowicie łatwy do zorganizowania (te Przegrody FlexFold są niesamowite) i wygodne. Wreszcie stylowy plecak dla maniaków aparatów fotograficznych i nie tylko.

Plecak codzienny 20 l, 259.95 USD od PEAK DESIGN

Dodaj komentarz