Plaża Eksperymentalna – Ibiza

W ciepłych wodach Morza Śródziemnego leżą Baleary, z których najbliższe; Ibiza leży zaledwie 49 mil od wybrzeża Walencji, we wschodniej Hiszpanii.

Ibiza jest często znana z legendarnego życia nocnego; skupione wokół dwóch obszarów: miasta Ibiza, stolicy wyspy na południowym brzegu i San Antonio na zachodzie. Jednak ciepła, słoneczna pogoda, plaże i bogata kultura przyciągają wczasowiczów, od bywalców klubów po znanych mieszkańców, takich jak reżyser i aktor Orson Welles.

Wygląda na to, że dziś Ibiza jest coraz bardziej zmęczona imprezowym wizerunkiem – lokalne władze zamykają niektóre z jej najbardziej znanych klubów nocnych. To może być dobre, ale nie musi – to lukratywny kompromis między dochodami turysty a migającymi neonami i nietrzeźwymi obcokrajowcami. Niezależnie od tego, wtajemniczeni od dawna wiedzą, że Ibiza to nie tylko kluby nocne. Ta zróżnicowana wyspa ma piękne zakątki i miejsca, w których można odpocząć.

Ta historia prowadzi nas do Experimental Beach Ibiza, który po inauguracyjnym sezonie w 2013 r. Został ponownie otwarty w 2014 r. Na tle oszałamiającego rezerwatu narodowego Ses Salinas na południu Ibizy plaża Experimental wyglądała zbyt dobrze, by się nią nie dzielić, gdy wylądowała w naszym w pudełku. To miejsce, w którym można spędzić zaciszne popołudnie i wieczór delektując się wyśmienitymi koktajlami, winem i jedzeniem w połączeniu z najlepszymi zachodami słońca na wyspie. Mocna mieszanka relaksu, muzyki i wyśmienitego jedzenia – jeśli chcesz, ekskluzywna noc na mieście.

Menu na lunch i kolację zostało opracowane przez lokalnego szefa kuchni Gerarda Ortiza Arlandisa, z lokalnych składników tworzących dania, takie jak; Połów dnia ze skorupą solną. Paryscy i londyńscy barmani z Experimental Cocktail Club ponownie odwiedzili menu koktajli, oferując szeroki wybór pysznych koktajli, uzupełniony o obszerną listę win wyselekcjonowaną przez sommelierów renomowanej Compagnie des Vins Surnaturels w Paryżu i Londynie.

Rozrywka na Experimental Beach opiera się na wibracjach electro z nutami rocka, jazzu, bossa novy i reggae. DJ-e ​​pochodzą z lokalnych źródeł, ale będą też występować z międzynarodowymi nazwiskami. Zestawy będą grać o niesamowity zachód słońca każdego wieczoru, podczas gdy goście spokojnie odpoczywają na Experimental Beach, ciesząc się najlepszym widokiem na wyspę, mając pod ręką poncz i płynące róże.

Ponadto Experimental Beach ponownie otworzy swój sklep oferujący wybór odzieży i akcesoriów od lokalnych i międzynarodowych projektantów.

Brzmi dobrze? Gorąco polecamy udanie się po pierwsze na Ibizę, a po drugie na Experimental Beach Ibiza tego lata. Otwarte teraz do października 2014, od 10:2 do XNUMX:XNUMX.

Experimental Beach Ibiza – Playa d’es Codolar, Salinas, 07817 Ibiza, Islas Baleares, Hiszpania.

www.eccbeach.com

 

Dodaj komentarz