Pierwsza na świecie marka produktów do pielęgnacji skóry dla mężczyzn, która uzyskała certyfikat organiczności

Potwierdzając swoje zaangażowanie w spełnianie najwyższych standardów czystości w doborze składników, Eyre Biobotanics ogłosił, że uzyskał certyfikat Australian Certified Organic. Australian Certified Organic jest wiodącym australijskim certyfikatem w zakresie produktów i produkcji ekologicznej i biodynamicznej. Australian Certified Organic świadczy usługi certyfikacyjne operatorom ze wszystkich sektorów przemysłu ekologicznego, nie tylko do pielęgnacji skóry. Certyfikacja zapewnia zgodność z krajowymi i międzynarodowymi normami produkcyjnymi oraz umożliwia prześledzenie pochodzenia wszystkich składników produktu.

Wiodące logo

Austalian Certified Organic Logo, pieszczotliwie zwane „pączkiem”, jest wiodącym logo australijskiej branży ekologicznej. Niesie ze sobą możliwość sprzedaży produktów ekologicznych zarówno na rynkach krajowych, jak i międzynarodowych, z pewnością i przewagą rynkową. Logo jest dobrze rozpoznawalne w Australii, a teraz w coraz bardziej kluczowych obszarach, takich jak Azja, Europa i Stany Zjednoczone.

Pierwszy z wielu, którzy nadejdą

Eyre Biobotanics nowy Anti Shine Astringent Toner to orzeźwiająca mieszanka składników botanicznych, opracowana w celu udoskonalenia procesu oczyszczania i maksymalizacji skuteczności nawilżenia. Jest również idealnym środkiem po goleniu dla wrażliwej skóry i energetyzującym spritzem do suchych środowisk. Zapakowany w samouszczelniający, bezpowietrzny system dostarczania zapowiada się jako pierwszy z wielu w pełni certyfikowanych organicznych dodatków do gamy i wzmacnia pozycję Eyre Biobotanic jako pierwszej na świecie wiodącej gamy naturalnych i organicznych produktów do pielęgnacji skóry dla mężczyzn.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę eyrebiobotanics.com

 

Dodaj komentarz