Pielęgnacja skóry modelek – opinia wtajemniczonego

 

Przytłaczającą odpowiedzią na pytanie „czego ode mnie chcesz” w zeszłomiesięcznym felietonie było (oprócz tego, czego nie można było wydrukować), że nie miałbyś nic przeciwko odrobinie poufnych informacji na temat męskiej pielęgnacji, zwłaszcza jeśli chodzi o ustalenie, jakiego mężczyzny modelki starały się zachować porządek i porządek.

Ponieważ jestem oczywiście kimś, kto traktuje ich pracę bardzo poważnie, w ciągu ostatnich czterech tygodni poszedłem na całość, aby przekazać Ci kilka najlepszych informacji z pierwszej linii mody. Z czym wróciłem? Cóż… Powiedzmy, że sprawy przybrały zły obrót na początku całej misji „stealth-Journo”. Nie tylko zostałem przyłapany na zaglądaniu przez zasłonę w Winnebago, gdy zmieniał się model męski (musiałem wiedzieć, czy przycinał włosy na ciele!), Klient poczuł, że musi zwrócić uwagę, że jestem „trochę dziwny” kiedy robiłem „to wąchanie”, ilekroć męski model (lub MM w skrócie. Mm …) był blisko. Stało się jasne, że będę musiał być bardziej szczery w tym, co robię, i po prostu odpowiadać na pytania.

„Czy woskujesz swój obszar?”

Zapytałem jednego szczególnie wyglądającego na grę faceta. Mówię „wyglądający jak gra”, ponieważ siedział i czytał egzemplarz magazynu Heat w samych spodniach, podczas gdy jego spodnie były parowane.

„Moje włosy?”

powiedział Game Looking. Był Francuzem. Nie liczyłem na barierę językową.

„Nie, twój obszar…”

– powiedziałem niepewnie, gdy uniósł brwi i zapalił niedozwolonego papierosa. Możesz sobie wyobrazić, jak się wierciłem. Nie trzeba dodawać, że rozmowa zakończyła się dość gwałtownie, kiedy dosłownie umarłem ze wstydu.

Moim następnym podejściem było mniej „byka w sklepie z porcelaną”, a bardziej „surykatka w pasmanterii” – tj. Cicho-cicho-cicho-zerknij-i-URUCHOM – w którym podkradłem się (przekradłem? Snooked?) Do niczego nie podejrzewającego MM, dotknąłem jego włosy, a potem nogi.

Ideą tego konkretnego ataku fizycznego z pogranicza było ustalenie, czy atak MM o którym mowa, nosiłam jakikolwiek żel, ale po raz kolejny wyszedłem, wyglądając na więcej niż trochę szalonego. Nie trzeba dodawać, że zostałem całkowicie wykluczony ze społeczności modelek i MMTeraz zachowują bezpieczną odległość, kiedy widzą mnie na castingach. W pracy w zeszłym tygodniu MMSłysząc, że jego „kobiecy ślad” jest naprawdę twój, zapytał, czy oczekuje się od nas dzielenia garderoby. (Ha! Pomyślałem – dlaczego miałbym chcieć dzielić garderobę, skoro tak naprawdę potrzebuję sąsiedniego pokoju z cienką ścianą i użyciem dobrej, staromodnej – cichej! – ręcznej wiertarki?).

 

Dla przyszłych postów na Pani Ewa, Obawiam się, że będę musiał robić swoje castingi w przebraniu – raczej problem, gdy ktoś jest przydzielony do pracy ze względu na swój wygląd, ale „w imię badań” i tak dalej. Więc poważnie, czego się dowiedziałem? Dokąd prowadzi nas ten cały włóczęga (nie widziałem tego!)? Cóż, całe moje wąchanie, podglądanie i… dotykanie… nie poszło na marne! Dowiedziałem się, że wśród męskich modeli wydaje się być „zapach du jour” Tom Ford dla Mężczyzna i że popularny dezodorant był po prostu stary „Jasne”. Zauważyłem, że było dużo ogolonych głów – wiele z nich zostało ostrzyżonych na pędach, ale kilka nosiło nazwę „HeadBlade” (Carter & Bond) około – najwyraźniej jest to najlepsza maszynka do golenia, aby uniknąć nieestetycznych nacięć i skaleczeń. Ważne dla MM.

 

Ci, którzy mieli włosy, stylizowali je za pomocą teksturowanych past i wosków, które pozostawiły matowe wykończenie – widziałem TommyGuns„pasta teksturująca (5.99 GBP Niven & Joshua) używana kilka razy, a dziwny strumień suchego szamponu wmasowywany w skórę głowy.

Dochodzenie trwa…

Dodaj komentarz