Piątek piąty: Nom de Guerre, IngrownFree, komórka o wartości 1 mln USD, SMS-y drogowe i Premi-hair-ship…

Nom de Guerre 2010 A / W „Violent” Video

 

Imponujący sposób na wprowadzenie ich najnowszej kolekcji sezonowej, w tym tygodniu Friday Five rozpoczyna się od spojrzenia na markę New York Nazwa wojny. Trafnie nazwany „Countdown to Violence”, lookbook na jesień / zimę 2010 kontynuuje główny motyw wojenny marki, czerpiąc jednocześnie inspirację z apokoliptycznej fikcji. Stylizacja zachowuje militarną estetykę, jest prosta, ale wyrafinowana, z pewną współczesną elegancją dla każdego ubioru. Rzeczywiście poważna sprawa, ale dobra ilustracja różnych postaci współczesnego mężczyzny.

https://www.youtube.com/watch?v=6AQDiFMH-y4

Nom de Guerre przez Blame it on the Bogi

Wrastające Za darmo

 

Zmora golenia Panów (i Pań), wrastające włoski działają ok7/10 osób w ciągu swojego życia, Wrastające Za darmo rozwiązanie to formuła wrastających włosów, która jest odporna na wrastające włosy, ale łatwa dla skóry; formuła, która może być stosowana długotrwale bez utraty skuteczności i uszkodzenia skóry, pozostawiając skórę raczej odżywioną i nawilżoną niż suchą i swędzącą. Oczekiwanie dobiega końca, panowie Wrastający Wolnye jest na horyzoncie, obserwuj tę przestrzeń.

Pozwól palcom mówić podczas chodzenia

 

Kobiety gadają bzdury; mężczyźni potrafią wykonywać wiele zadań jednocześnie – cóż, przynajmniej możemy, z niewielką pomocą, jaką możemy. „Nowa” aplikacja dla użytkowników Androida SMS drogowy pozwala na odpisywanie z pełną świadomością tego, co dzieje się wokół Ciebie. Urządzenie przyjazne dla Brogue pomoże ci poruszać się po kałużach, używając aparatu telefonu, aby zapewnić tło wideo dla twojego tekstu. Geniusz.

przez Społeczność Androida

Gresso Luxor Las Vegas Jackpot

 

Choć w przekonujący sposób wpisuje się to w kategorię „zupełnie niepotrzebne, ale i tak nadal tego chcę”, czuję się zobowiązany do poinformowania Cię o jego istnieniu (jeśli jeszcze nie jesteś). Warto telefon komórkowy $ 1million (£ 640k). Jak więc nazywasz słuchawkę z tak wygórowaną ceną? Nazwa pochodzi od najbardziej ekstrawaganckiego kasyna w najbogatszym mieście na świecie – Gresso ”Luxor Las Vegas Jackpot”. Jak Gresso uzasadnić cenę? Oto jak: słuchawka jest wykonana ze 180 gramów czystego złota, w którym będzie również inkrustowana 45.5 tys. Czarnych diamentów i towarzyszy mu tylny panel African Blackwood. Wszystkie klawisze klawiatury zostały wykonane z pojedynczego ręcznie polerowanego i grawerowanego laserowo kryształu szafiru. Co więcej, tylko 3 z tych luksusowych słuchawek zostaną wyprodukowane. Powodzenia w zdobywaniu ubezpieczycieli.

za pośrednictwem bloga gadżetów

Premi-hair-ship

 

Po tym, co wydaje się wiecznością czekania i stosunkowo opuszczonym (jak dotąd) oknem transferowym Premiership jest wreszcie gotowy do działania jutro. Przygotuj się na kolejny sezon machania ręką, szalonych fryzur i dramatu Soap Operatic, który może zapewnić tylko piłka nożna.

Dodaj komentarz