Piątek piąty: MAKR, moja szafa X Grenson, Kobiety Ryana, Anthony Inside i Klub Poetów Rugby…

Kobiety Ryana McGinnessa: Obrazy w świetle ultrafioletowym

 

Tutaj w Małpa do dżentelmena lubimy przekazywać wiadomości o wielkich wydarzeniach na całym świecie, a to nie jest wyjątkiem. Artystko, dla tych z was w USA Ryan McGinness będzie instalować Kobiety: Obrazy w świetle ultrafioletowym oraz instalacje winylowe w The Shop i Le Bain w standard, Nowy Jork prezentowany przez Country Club. Jest to kontynuacja grudniowej instalacji podczas Art Basel Miami i będzie kontynuowana tej wiosny w Los Angeles.

Obrazy Blacklight składają się z farby fluorescencyjnej pod widmem czarnego światła. Dla upamiętnienia wystawy:

Graficzne instalacje winylowe można oglądać w The Standard, New York Shop i klubie Le Bain na 18. piętrze podczas Tygodnia Zbrojowni (od dziś, 3-6 marca)

300 edycja limitowana podpisane i ponumerowane plakaty Blacklight jako część wystawy podczas tygodnia Zbrojowni, opublikowane przez Iconoclast Editions, po 200 $ każdy. Rozmiar to 23 x 35 cali dostępny w sklepie przez ograniczony czas.

Jedna ekskluzywna edycja drukowana metodą sitodruku kart Blacklight Nudie, wydrukowanych farbami fluorescencyjnymi w nakładzie 52 +5 AP. Rozmiar to 30 x 40 cali, 5,500 USD dostępne w sklepie The Standard Shop w Nowym Jorku. Plik Karty Blacklight Nudie to specjalnie zaprojektowane klasyczne karty do gry w pokera, które zostaną wydane wiosną w Los Angeles i będą dostępne we wszystkich standardach.

Aby przeczytać ekskluzywny wywiad z Ryanem na temat współpracy, odwiedź StandardCulture.com

www.standardculture.com

Anthony Inside – ENERGIA

 

To był ciężki tydzień, a energii brakuje – wczuwamy się w dżentelmena. Tam, gdzie kończy się tydzień, zaczyna się weekend i dlatego w ten piątek przynieśliśmy dodatkową pomoc. Jeśli cierpisz na zmęczenie lub szukasz dodatkowego zastrzyku energii Anthony Inside ENERGY zapewnia zbiór energetyzujących składników odżywczych, które zwalczają zmęczenie psychiczne i fizyczne. Składniki, takie jak silny przeciwutleniacz koenzym Q10 i resweratrol, wspomagają zdrowie serca, zwiększają poziom energii i wydolność fizyczną. Nie tylko wspomaga pracę układu krążenia i wydolność fizyczną, ale także wspomaga zdrowie tkanek przyzębia, prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, a tym samym styl życia współczesnego dżentelmena.

www.nivenandjoshua.com

my-wardrobe x Grenson Esquire 20th Anniversary William Brogues

 

Aż trudno uwierzyć, że zaledwie 20 lat temu w Wielkiej Brytanii narodziła się jedna z nowoczesnych, kultowych publikacji. Chociaż została założona w 1933 roku, tak naprawdę dopiero w 1991 roku tytuł grzecznościowy przybył do angielskich wybrzeży. Aby uczcić tę doniosłą okazję, moja szafa współpracowała z szewcem klasycznym Grenson wyprodukować serię limitowanych półbutów zamszowych w kolorze szarym i kredowym niebieskim. Rzeczywiście trafny sposób na świętowanie rocznicy.

 

Klub Poetów Rugby

Czy jest lepszy sposób na ułatwienie ci weekendu niż odrobina poezji. Plik Klub Poetów Rugby poszukuje kolejnego wielkiego poety, który podzieli się swoim wyrażaniem siebie za pomocą słowa pisanego lub mówionego. Poszukiwanie „następnego wielkiego poety” rozpoczęło się na dobre, a zwycięzca otrzymał nagrodę $ 1,000 Szafa do rugby. Nie jest zły. Aby dać ci wyobrażenie o tym, z czym masz do czynienia, oto przykład zatytułowany „Rydwan” autorstwa Joshua Bennett:

 

Myślisz, że możesz zrobić lepiej, Panowie? Prześlij i zagłosuj na Strona Ralph Lauren Rugby na Facebooku. Zwycięzca zostanie wybrany i ogłoszony w połowie maja, po czym odbędzie się wydarzenie w sklepie, którego współorganizatorem będzie The Next Great Poet.

www.rugby.com

MAKR Carry Goods

 

Istnieje wiele sposobów na przenoszenie ciężkich zarobków, ale chociaż ludzie ciężko pracują dla swoich pieniędzy, większość z nich niewiele myśli o tym, jak je transportują. MAKRz drugiej strony, poświęć tyle uwagi wszystkim, co robią, że bardziej martwisz się utratą portfela niż jego zawartości. MAKR tworzy produkty, które są tak użyteczne, jak są starannie produkowane.

Tworzymy rzeczy, które chcielibyśmy istnieć, w sposób, który uważamy za interesujący. Nasze pragnienie wytwarzania towarów w rozsądnych cenach w USA często informuje i inspiruje nasze projekty i zależy od naszej zdolności do stosowania wydajnych i przyszłościowych metod produkcji i wzornictwa.

Przedmiotem naszej fiksacji przy tej okazji jest Płaski portfel MAKR Cordovan z klapką ze skóry Scraped Horween Cordovan. Mistrzowskie rzemiosło.

www.makr.com

Dodaj komentarz