Piątek piąty: Liquid Lunch, Monocle NYC, iPods 2010, Blackhead Eliminator i Travel by Valextra…

Monocle Shop, Nowy Jork

Ape to Gentleman’s Friday Five ten tydzień zaczyna się od cywilnego świętowania nowego Monokl sklep w Nowym Jorku. Po udanych otwarciach w sklepach w Londynie, Los Angeles, Tokio i Hongkongu, Monocle Shop New York niesie ze sobą stale rozwijającą się kolekcję produktów modowych i lifestyle’owych, a także projekty projektowe Olivera Spencera, serii Tomorrowland x Monocle i Ettinger.

„Zajmujący zaledwie 188 metrów kwadratowych sklep, mieszczący się w charakterystycznym budynku z czerwonej cegły, prezentuje charakterystyczny czarno-biały format magazynu Monocle, stworzony przez zespół projektantów Monocle w Londynie. Sklep ma również drewniane podłogi, listwowy dębowy parawan zbudowany przez lokalnego artystę i stolarza Kenona Perry’ego, regały Vitsoe oraz całkowicie wysuwaną przeszkloną witrynę ”.

Znajduje się przy 535 Hudson Street (przy Charles Street)
Nowy Jork, NY 10014

www.monocle.com

Preparat do usuwania zaskórników

Chociaż złuszczanie może być skutecznym narzędziem do zwalczania nieestetycznych zjawisk zaskórników, podobnie jak w przypadku Tax, czasami po prostu nie ma ucieczki. Na szczęście istnieją narzędzia, takie jak to genialne urządzenie, do ręcznego usuwania kłopotliwych chodaków skóry. Wyprodukowano w Niemczech i trwały chrom Środek do usuwania zaskórników Merkur ma podwójną pętlę i antypoślizgowy uchwyt ze szczotkowanej stali. Podwójna pętla umożliwia delikatne rozwijanie zaskórników za pomocą cienkiej zakrzywionej pętli (góra zdjęcia), a druga, płaska pętla (podstawa zdjęcia) sprawia, że ​​wyciskanie zaskórników jest bardzo proste. To małe rzeczy, które liczą się Panowie.

Podróżuj przez Valextra

Włoscy dostawcy luksusowych podróży pojawili się dość późno, na zdjęciu powyżej dwa powody, dla których potrzebujemy ich powrotu. Obowiązkowa pozycja dla mężczyzn starych i nowych.

www.valextra.it

Płynny lunch?

Więc byłeś ze swoją drugą połówką od jakiegoś czasu i masz ochotę zrobić dla niej coś innego; coś bardziej małpiego niż Gent. Płynny Lunch dla Dwojga to doskonały dodatek na romantyczny wieczór we dwoje lub klasyczna opcja na wieczór „przynieś swój”. W skład zestawu podróżnego ze stali nierdzewnej wchodzi jigger do dokładnych pomiarów, shaker do koktajli o pojemności 16 uncji, dwa kieliszki do martini i dwa patyczki do koktajli. Wykończony obudową ze stali nierdzewnej, masz mobilny zestaw koktajlowy dla nowoczesnego mężczyzny.

Apple

Apple robi to, co robi najlepiej; konkurować ze sobą i za każdym razem wygrywać.

Dodaj komentarz