Philips Styleshaver

W 2013 roku ponownie pojawiły się zarost jako główny trend, a wielu liderów stylu i mody wspiera różne długości brody. Wraz z większym naciskiem na wyrafinowanie, zapotrzebowanie ze strony konsumentów zmieniło się z tradycyjnego połączenia stylizacji maszynki do golenia i podstawowych elektrycznych maszynek do strzyżenia. W odpowiedzi Philips wprowadził bezprzewodowy Styleshaver, innowacyjną stylizację 3 w 1, umożliwiającą użytkownikowi osiągnięcie pożądanego stylu bez konieczności używania wielu narzędzi.

Dwugłowicowa konstrukcja golarki Philips Styleshaver umożliwia użytkownikowi przełączanie między końcówką stylizującą a golarką foliową. Dzięki 12-stopniowemu pokrętłu zmiany ogniskowej żądana długość jest łatwa do utrzymania. Precyzyjny trymer umieszczony na wąskiej szyjce zapewniający widoczność zapewnia bardzo drobne detale – idealne do trudno dostępnych miejsc, takich jak rynienka ryżu (środkowa część górnej wargi).

Prosta krawędź tnąca golarki z podwójną siateczką zapewnia dokładne golenie, które dopasowuje się do konturów twarzy i szyi. To w połączeniu ze środkowym trymerem pozwala na uzyskanie gładko ogolonego wyglądu nawet po kilku dniach wzrostu.

W 100% wodoodporny i wyposażony w nasadkę do brody o zmiennej długości, Styleshaver i tak może być używany szybko i łatwo – jest to jeden z najlepszych trymerów do brody (i m0re), z którymi mieliśmy do czynienia w Ape to Gentleman.

Philips.co.uk

Dodaj komentarz