Performance Remedy autorstwa Jacka Blacka

 

Jack Black została założona ponad 10 lat temu przez Curran Dandurand, Jeff Dandurand Emily Dalton zaoferować mężczyznom zupełnie inną linię produktów do pielęgnacji ciała. Nowa Środek zaradczy dotyczący wydajności Asortyment obejmuje ten ideał, łącząc najnowszą technologię z najwyższej jakości składnikami, witaminami i leczniczymi ziołami.

Produkty Performance Remedy łączą uznanie Czysta Nauka technologia z wysoce skutecznymi ziołami wschodnimi i zachodnimi w kompleksowych produktach zwiększających wydajność. Każdy produkt z linii wykorzystuje rewolucyjną technologię do tworzenia formuł, które są nie tylko skuteczne, ale także lekkie i nietłuste. Formuły PureScience zawierają certyfikowane składniki organiczne. Wszyscy są bez zapachu, Bez parabenówi zawierają korzystne dla skóry, naturalne składniki, dzięki czemu są idealne dla każdego rodzaju skóry, nawet najbardziej wrażliwej. Z produktów wyeliminowano sztuczne barwniki, a większość z nich jest bezzapachowa, dzięki czemu idealnie nadają się do każdego rodzaju skóry, szczególnie wrażliwej.

 

Bezproblemowy, skupiony na mężczyźnie i bez fanaberii, Środek zaradczy dotyczący wydajności to linia naturalnych produktów do pielęgnacji skóry, których celem jest ochrona podczas zajęć sportowych i regeneracja po nich. Asortyment obejmuje sześć produktów do terapii sportowej: filtr przeciwsłoneczny, środek do kąpieli mięśniowej, środek do mycia ciała, krem ​​przeciwbólowy, żel przeciwbakteryjny na rany i proszek beztarciowy.

www.getjackblack.com

Dodaj komentarz