Opowiedz historię: preparaty aromatyczne DS i Durga

 

Świat zapachów urósł pod względem skali i wytrwałości, co oznacza, że ​​teraz bardziej niż kiedykolwiek potrzeba wyraźnego zapału, aby nowa marka perfum odniosła sukces; taki, który sięga znacznie głębiej niż sama kompozycja zapachu. Niestety żyjemy w czasach masowej produkcji perfum, które „osłabiają” całą ofertę, utrudniając wypłynięcie na powierzchnię bardziej skomplikowanych, niszowych marek zapachowych.

DS i Durga PALENIE BARBERSHOP – Koncepcja

„W 1891 r. W salonie fryzjerskim Curling Bros. w Westlake w stanie Nowy Jork wybuchł pożar. Spaliły się wszystkie toniki do golenia z miętą, limonką, wanilią i lawendą. Znaleziono zwęgloną butelkę do połowy pełną. Pachniało w ten sposób ”.

Tworzone ręcznie w małych partiach przy użyciu najwyższej jakości składników, DS & Durga nie tylko tworzą zapachy, ale także tworzą historie, z którymi możemy się zaangażować. Ich siła tkwi w używaniu zapachu do reifikacji wybranej przez siebie historii, historii, które są różnorodne, a zarazem poetyckie. Każdy zapach ma własną historię i jest oznaczony unikalnym kodem partii.

Trzy z naszych ulubionych zapachów

DS i Durga przywracają zapachowi romantyzm; pomysł, że nie tylko nosisz zapach, ale otulasz się nasyconym charakterem, który z kolei dostosowuje się do Twojego nastroju – niezbyt odmiennego od sposobu, w jaki wybieramy nasze ubrania.

DS i Durga SIR – Obraz

„Świeżość jego szarych rękawiczek nie miała się czego obawiać w kontakcie ze złotą laską, którą kręcił z lekkim wdziękiem. Jego podróżna czapka dopełniła obraz w doskonałym guście ”.

Eugenie Grandet – Honore de Balzac

Ta głębia myślenia i zrozumienia obecna w zapachach DS & Durga będzie napędzać ich popularność i wzrost przez wiele lat.

Inspiracje zapachowe czerpią z przestarzałej mądrości ziołowej, rodzimej medycyny rytualnej, ameryki, przestarzałej wiedzy, geografii, historii i gastronomii. Chociaż nawiązują do klasyki, DS & D unowocześniły swoje zapachy, aby spodobać się kobietom i dżentelmenom o wyrafinowanym guście.

DS i Durga SIR – Historia

– Krawat, jeśli mogę to zasugerować, proszę pana, cień zawiązany mocniej. Dąży się do idealnego efektu motyla. Jeśli mi pozwolisz… ”

– Jakie znaczenie mają więzi, Jeeves, w takiej chwili? Czy zdajesz sobie sprawę, że szczęście domowe pana Little wisi na wadze? ”

– Nie ma czasu, sir, kiedy krawaty nie mają znaczenia.

Jeeves i nadchodząca zagłada – PG Woodenhouse, 1926

Fakt, że same zapachy mają charakter, nie ulega wątpliwości; jednak to spójność z koncepcją tworzy DS i Durga wyróżniający się. Dzielą się i współpracują z lokalnymi artystami, projektantami i rzemieślnikami; ludzie zaangażowani w ruch starannie wykonanych rzemieślniczych produktów, aby zapewnić, że asortyment jest uprawiany we właściwy sposób i – co najważniejsze – opowiadają nam właściwą historię.

DSandDurga.com

Dodaj komentarz