Oliver Sweeney – kolekcja jesień / zima 2017

W swojej nowej kolekcji na jesień / zimę 2017 Oliver Sweeney połączył innowacyjne nowe techniki i materiały z tradycyjnym rzemiosłem, aby pokazać swoje umiejętności i dbałość o szczegóły.

Od butów trekkingowych po kurtki pilotki, skórzane buty sportowe po dzianiny z merynosów, kolekcja nieustannie rozwija pasję marki do pracy z najlepszymi materiałami i rzemieślnikami z całego świata.

venerotta-so-1

Zgodnie ze zmieniającym się światowym znakiem obuwia, Oliver Sweeney stawia trenera w centrum uwagi w tej jesienno-zimowej kolekcji. Luksusowy trener można nosić wszędzie z prawie wszystkim i nigdy nie wyglądać nie na miejscu. Ręcznie wykonany we Włoszech, to ciekawe, sprytniejsze podejście do obuwia codziennego.

oliver_sweeney_shot_04_0382-a

Na niektórych przedmiotach w kolekcji zastosowano również umieranie przez zanurzenie. Jest to sztuka rzadko używana w dzisiejszych czasach do tworzenia butów ze względu na jej czasochłonny i podstępny charakter, ale buty, wykonane z niebarwionej skóry naturalnej, a następnie farbowane zanurzeniowo, mają szczególnie przyciągające wzrok wykończenie. Proces ten dodaje luksusowej głębi koloru i wypolerowanego, postarzanego wyglądu, a każda para farbowanych zanurzeniowo butów jest wyjątkowa.

osimo-antyczny-granatowy

Skórzane płaszcze z tej kolekcji czerpią inspirację z klasycznych projektów. Nowoczesne podejście do elementów vintage, w tym kurtki pilotki, kurtki motocyklowej i płaszcza polowego, jest wykonane z wysokiej jakości materiałów, co oznacza, że ​​będą się dobrze starzeć i ewoluować z czasem.

Goodyear Bologna to formalne buty wizytowe, które wyróżniają się komfortem i elastycznością. Udoskonalenie buta zajęło ponad rok, ponieważ łączy w sobie dwie konstrukcje w jednej – wytrzymałą konstrukcję Goodyear Welted z elastycznością i komfortem konstrukcji Bologna.

oliver_sweeney_shot_08_0678-a

Kolekcja jesień / zima 2017 marki OLIVER SWEENEY

Dodaj komentarz