Okulary przeciwsłoneczne Frescobol Carioca x LGR

Tego lata Frescobol Carioca rozpoczyna swoje pierwsze przedsięwzięcie w świecie okularów we współpracy z luksusową włoską marką LGR.

Marka odzieży plażowej Frescobol Carioca uosabia ducha i styl Rio de Janeiro, zapewniając swobodną i luksusową atmosferę u wybrzeży najbardziej kultowych, zapierających dech w piersiach plaż Brazylii.

norton

Marka może pochwalić się lojalnymi zwolennikami aktywnych, wybitnych ludzi z branży sportowej, modowej i filmowej, w tym między innymi Leonardo DiCaprio, Andy Murray i Jamie Redknapp.

Po magazynowaniu marki w swoich sklepach przez kilka ostatnich sezonów, Frescobol Carioca zdecydowała się zaprojektować linię męskich okularów przeciwsłonecznych, które łączą ich brazylijską estetykę z włoskim kunsztem LGR.

Harry Brantly, współzałożyciel Frescobol Carioca i Luca Gnecchi, założyciel LGR, są wieloletnimi przyjaciółmi, więc filozofia obu marek ma wiele wspólnego, obie są skierowane do mężczyzn, którzy wybierają życie w drodze. , nieustannie podróżujący i poszukujący nowych przygód.

freetown

Kolekcja składa się z czterech starannie zaprojektowanych okularów przeciwsłonecznych, wykonanych ręcznie przez rzemieślników LGR we Włoszech, które są trwałe, stylowe i niepowtarzalne.

„Chcieliśmy włączyć okulary przeciwsłoneczne do naszej kolekcji, ponieważ LGR były dostępne w naszych sklepach przez kilka sezonów. Biorąc pod uwagę nasze bliskie relacje z LGR, cieszymy się, że możemy podzielić się ich doświadczeniem w zakresie okularów, jakości i stylu, aby teraz rozpocząć ekskluzywną czteroczęściową współpracę. Zostaną one zaprezentowane w naszym nowym sklepie w Notting Hill ”. – Max Leese, współzałożyciel Frescobol Carioca

aswon

Kolekcja przeznaczona jest dla mężczyzny w ruchu, zarówno mieszkańca miasta, jak i aktywnego plażowicza.

Kolekcja lato 2017 autorstwa FRESCOBOL CARIOCA x LGR

Dodaj komentarz