Okulary MOSCOT – kolekcja jesień / zima 2017

Nowojorska marka okularów MOSCOT wprowadziła sześć nowych stylów do swojej najnowszej kolekcji na jesień / zimę 2017 – trzy nowe projekty z kolekcji Originals i trzy nowe MOSCOT Spirits.

look-17

Kolekcja Originals celebruje klasyczny wygląd i ponadczasowe projekty z lat 1930-1970, autentyczność oryginalnych stylów oprawek, w tym detale z epoki, tradycyjny osprzęt i prawdziwe soczewki przeciwsłoneczne, które dokładnie odwzorowują prawdziwe, oldschoolowe kolory wyprodukowane po raz pierwszy przez MOSCOT w latach czterdziestych XX wieku.

look-16

Kolekcja Spirit nieco odbiega od tradycyjnych stylów, ale nadal zawiera te same materiały i sprzęt, aby zapewnić wysoką jakość konstrukcji, i została zaprojektowana przy użyciu odrębnej palety kolorów marki i charakterystycznych zaślepek.

look-12

Główny projektant, Zachary Moscot, zagłębił się w rodzinne archiwa, aby zainspirować się kolekcją stworzoną z myślą o przekroczeniu wielu dekad i epok stylu.

look-10

Zapisując notatki od lat trzydziestych do lat osiemdziesiątych XX wieku, kolekcja zawiera tradycyjne projekty, choć są one również współczesne w konstrukcji, wykorzystując 1930-letnie doświadczenie marki w branży optycznej do budowy każdej oprawki.

look-8

Kolekcja Originals doda The BUPKES, DRIMMEL i YENTE, a The DEVON, JASPER i KATE uzupełnią najnowsze dodatki Spirit Additions firmy.

look-1

Wszystkie okulary MOSCOT są wykonywane ręcznie przy użyciu wysokiej jakości materiałów, prawdziwego sprzętu i zawiasów nitowanych przez zauszniki i fronty oprawek, aby zapewnić solidną konstrukcję. Wszystkie ich oprawki są dostępne jako okulary asoftalmiczne lub okulary przeciwsłoneczne, na receptę lub bez, i można je dostosować w różnych kombinacjach i rozmiarach oprawek i soczewek.

look-4

Kolekcja jesień / zima 2017 marki MOSCOT

Dodaj komentarz