Oda do klasyki: Aramis

 

Na rynku, na którym wydaje się, że codziennie pojawiają się nowe zapachy, trudno jest, aby jakikolwiek zapach w ogóle się wyróżniał, nie mówiąc już o osiągnięciu długowieczności. Śmiało świadczy o kalibrze dawnych perfumiarzy, że wiele zapachów z przeszłości jest nadal uważanych za aktualne, aw wielu przypadkach bardziej popularne niż ich współczesne odpowiedniki. Gustuje DioraDzika woda, Chanel’s Antaeus i dzisiejszy punkt zainteresowania – Aramis, są uważane za must have w kolekcji zapachów każdego dżentelmena.

Pierwotnie odsłonięty w 1964Aramis zbliża się do 50-lecia dominacji na rynku perfum. Aramis celebruje rażącą męskość, z zapachem, który uosabia męską siłę i męskość. Podczas gdy współczesny trend mówi, że większość nowych męskich zapachów to czyste, morskie zapachy, Aramis jest wyraźną sprzecznością; drzewny zapach z nutami bergamotki, cytrusów, paczuli, szałwii, drzewa sandałowego i skóry.

 

W hołdzie dla wszystkich lojalnych użytkowników Aramis, a Parasol Aramis z limitowanej edycji otrzyma za darmo z jakimkolwiek £32 (€47) Zakup Aramis *. Parasol został zaprojektowany w parze z klasycznym zapachem Aramis z eleganckim baldachimem w prążki, owiniętą rączką i detalami ze szczotkowanej złotej patyny. Dlaczego parasol? Cóż, kiedy już założysz klasyczny zapach, ostatnią rzeczą, jakiej będziesz chciał, jest deszcz, który go zmyje. Ci faceci myślą o wszystkim.

* Dostępne w całym kraju od 5th kwietnia 2010 (do wyczerpania zapasów). Klasyczny parasol Aramis jest bezpłatny przy zakupie Aramis o wartości 32 GBP / 47 EUR

Dodaj komentarz