Ochrona: Rehab London

Rehab London, brytyjska marka produktów do pielęgnacji skóry dla mężczyzn z siedzibą w Wielkiej Brytanii, ma zamiar wprowadzić nową gamę produktów w Wielkiej Brytanii. Rehab London jest wytwarzany z naturalnych składników, które nie zawierają kontrowersyjnych chemikaliów wytwarzanych przez człowieka, takich jak parabeny, siarczan sodu laurylowy, sztuczne barwniki czy syntetyczne zapachy.

 

„Żel do golenia„ Cold Turkey ”- wypełniony wyjątkowymi, naturalnymi składnikami, takimi jak olej arganowy, oczar wirginijski, aloes i ogórek, Rehab Cold Turkey zapewnia niesamowite doznania podczas golenia. Wyjątkowa, przezroczysta formuła o niskiej zawartości piany pozwala również dokładnie zobaczyć, gdzie się golić, aby uniknąć. ” (125ml, RRP £ 8.95)

Seria została zaprojektowana specjalnie dla męskiej skóry i opiera się na leczniczych właściwościach hawajskich alg wodnych i wulkanicznych piasków Tahiti. Gama Rehab London przyciągnęła już sławę z listy A, w tym Robbiego Williamsa, Dermota O’Leary’ego, Roberta Pattinsona, Russella Branda i Steve’a Jonesa.

Odnowiona oferta Rehab London obejmuje; Żel do golenia „ Cold Turkey ”, codzienny detoksykacyjny peeling do twarzy „ Scrub Up ”, Nawilżający krem ​​„ No Shine ” do kontroli sebum, „ Morning Glory ” Nawilżający do skóry normalnej i suchej, krem ​​„ Revive Survive ” przeciw zmęczeniu i „ Calm Balm ” Post Balsam do golenia.

rehablondon.co.uk

Dodaj komentarz