Obora Woły dla mężczyzn

 

Byłem świadomy Obora produkty już od kilku lat, ale dopiero niedawny pobyt w fantastycznym Soho House Berlin, na który pozwoliłem. Po zameldowaniu się w Soho House przy Torstraße 1 i grze w tenisa stołowego w holu (tak jak ty), uprzejmy personel zabrał moje torby do mojego pokoju, a ja udałem się na basen na dachu i do baru. Od zameldowania po dach personel jest przyjazny, uprzejmy i oczywiście bardzo dobrze wyszkolony, co w subtelny sposób dodaje wrażeń stylowych wnętrzom „retro-chic”. Każdy aspekt domu jest dopracowany zgodnie z najwyższymi standardami, od menu obiadowego po pościel w każdym pokoju. Teraz weź te najwyższe standardy i przekształć je w linię produktów do pielęgnacji męskiej… Obora Woły dla mężczyzn.

Każdy dom z grupy Soho House posiada Oborę Spa. Historia Cowshed rozpoczęła się w 1998 roku w oryginalnym Cowshed Spa (nazwanym na cześć byłych mieszkańców budynku) w Babington House, Somerset (część grupy Soho House). Niestety mój harmonogram nie pozwalał na wizytę w spa, ale to rozczarowanie zostało zrekompensowane szeroką gamą produktów do wypróbowania w moim pokoju. Miałem całą gamę Bullocks i niektóre z ich ofert unisex, począwszy od Szampon Cowlick Gentle do Żel do mycia ciała Bullocks.

Produktowo pierwsze oznaki są dobre – luksusowe, stylowe opakowanie (oczekiwane). Zabawne nazwy produktów, takie jak Nawilżający krem ​​do rąk Cow Pat (niespodziewany). Wszystkie składniki są naturalne, wolne od chemikaliów i innych drażniących (doskonałe). Pracując dla Ape to Gentleman, oczywiście wypróbowałem je wszystkie! I muszę powiedzieć, najbardziej imponujące. Spełniają standardy wyznaczone przez resztę Soho House Berlin. Jest tu też odrobina stylu retro, z męskim, ciemnofioletowym opakowaniem. Uzupełnieniem tego była mnogość najwyższej jakości składników, co w oczywisty sposób przekłada się na bardzo skuteczne produkty i rezultaty.

Żel do mycia ciała Bullocks Bracing miał fantastyczny zapach, był obficie pieniący i był wysoce skoncentrowany. Zbyt duży prysznic pod prysznicem był idealnym miejscem na cieszenie się myjką do ciała i delikatnym szamponem Cowlick. Poszedłem z Uszlachetniający peeling do twarzy Bullocks, który oprócz boskiego zapachu delikatnie złuszczał moją twarz i brodę w oczekiwaniu na Krem do golenia Bullocks Smooth które po przeczytaniu składników m.in. oleju z nasion konopi, masła kakaowego i masła shea nabrały nadziei, że zapewni golenie na poziomie standardu Soho House… i tak się stało. Rutynę uzupełniłam nakładając bogate i szybko wchłaniające się Bullocks Soothing Moisturizerzostawiając mnie zadowalająco wypielęgnowanego na wieczór w Berlinie.

Nie miałem czasu ani chęci kobiety, aby zastosować Olejek do masażu Bullocks Muscle Rub który, nawiasem mówiąc, został uznany za jeden ze 100 najlepszych produktów kosmetycznych dla mężczyzn The Times, ale to jest teraz na mojej liście życzeń.

 

Basen na dachu i bar w Soho House Berlin

Podsumowując, seria Cowshed Bullocks for Men to coś więcej niż tylko świetna marka produktów do pielęgnacji męskiej skóry, to w moim przypadku doświadczenie zrodzone zgodnie z surowymi standardami Soho House Berlin i wielokrotnie odwiedzane w domu we własnej łazience. Jeśli nie udało Ci się odwiedzić Soho House, radziłbym to zrobić… jeśli nie, to mam nadzieję, że ta recenzja zaostrzyła Twój apetyt na domowe doświadczenia związane z wysokimi standardami serii Cowshed Bullocks for Men.

Dostępne na całym świecie pod adresem www.nivenandjoshua.com

Więcej informacji na temat Soho House można znaleźć na stronie www.sohohouse.com

Dodaj komentarz