NutriBullet

To oczywiste, ale spożywanie naszych 5 porcji dziennie – to łącznie pięć 80 g porcji owoców i warzyw, a nie pięć porcji każdego dnia, jest niezwykle korzystne. Owoce i warzywa są doskonałym źródłem witamin, minerałów i błonnika pokarmowego. To zdrowe odżywianie jest czymś, w czym wszyscy powinniśmy brać udział, ponieważ może pomóc zmniejszyć ryzyko poważnych problemów zdrowotnych, takich jak choroby serca, udar, cukrzyca typu 2 i otyłość.

Jedną z metod dostawy jest użycie blendera – to łatwy sposób na spakowanie 5 porcji dziennie w jeden „drink”. Co więcej, nie mówimy o ohydnych miksturach smakowych, ale o przepysznych mieszankach smacznych składników. To naprawdę sytuacja, w której można wygrać.

Jeśli chodzi o sprzęt, NutriBullet jest jedyny – wygląda jak staroświecki, ułatwia konsumpcję dzięki poręcznym kubkom i działa samodzielnie, co oznacza, że ​​późniejsze sprzątanie jest minimalne.

Pièce de résistance to jednak rewolucyjne ostrze ekstraktora ze stali nierdzewnej, zasilane mocną podstawą o mocy 600 W i wysokim momencie obrotowym – tak, to w zasadzie Bugatti Veyron świata mieszania. Unikalna konstrukcja ostrza ekstraktora rozdrabnia twarde nasiona, grube łodygi i twardą skórę, aby ułatwić dostęp do ukrytych składników odżywczych – dzięki czemu NutriBullet zyskał tytuł „The SuperFood Nutrition Extractor”.

Dawno minęły czasy mieszania owoców, tylko po to, aby znaleźć stos nasion na dnie mieszanki – nigdy nie było to przyjemne doświadczenie. Jest to dobre nie tylko z punktu widzenia smaku – ale także pod względem odżywczym, ponieważ jest więcej niż prawdopodobne, że wyrzucimy te pozostałości – ale w rzeczywistości zawiera większość owoców lub warzyw, które zawierają najwięcej wartości odżywczych.

Przykładowy przepis – Fundacja Młodzieży

Mieszanka przeciwstarzeniowa:

  • Dwie garście jarmużu
  • ½ awokado (bez pestek i obrane)
  • 1 średnia nektarynka (bez pestek)
  • ½ szklanki jagód
  • 10 połówek orzecha włoskiego

Stosuj rano, aby rozpocząć dzień z odrobiną energii – szczególnie po ciężkim weekendzie lub jako wzbogacony w białko koktajl potreningowy. Naprawdę można go użyć do wszystkiego, do ubijania jajecznicy, a nawet do robienia deserów. Wymieszaj wszystko w dostarczonych kubkach i zabierz ze sobą do pracy – po prostu załaduj do kubka dowolne składniki, zamknij ostrze ekstraktora, odwróć do góry nogami i włóż do NutriBullet, zmiksuj, a następnie skonsumuj.

W Internecie jest mnóstwo wspaniałych przepisów, w szczególności witryna NutriBullet. Nie trzeba dodawać, że jesteśmy wielkimi fanami NutriBullet – nie tylko ze względu na świetny produkt, ale także łatwy sposób na bycie zdrowszym.

nutribullet.com

Dodaj komentarz