Nowy rok, nowy zestaw na siłownię

Okres świąteczny dobiegł końca i bez wątpienia wyglądasz i czujesz się trochę bardziej małpoludem niż dżentelmenem. Ten garnitur Zegna, który kiedyś sprawiał, że wszyscy wyglądali dwa razy, teraz wydaje się dwa razy mniejszy, a odnowienie członkostwa w siłowni wróciło na szczyt listy postanowień na Nowy Rok.

Daj swojemu postanowieniu szansę walki w tym roku i upewnij się, że chodzenie na siłownię jest tak bezbolesne, jak to tylko możliwe, dzięki poniższej liście kontrolnej zestawu na siłownię:

  • Wybierz stylową, lekką torbę gimnastyczną z wieloma kieszeniami. Pozwoli to nie tylko oddzielić przybory toaletowe od ubrania roboczego i ubrania roboczego od przepoconego sprzętu na siłownię, ale także mężczyzna ze stylem na każdą okazję zawsze robi dobre wrażenie.
  • Zainwestuj w parę wysokiej jakości butów sportowych, które nie będą bolały stóp po 10-kilometrowym sprincie na uruchomionej maszynie.
  • Zachowaj prostotę kosmetyków dzięki oszczędzającym czas produktom 2 w 1 i zalecamy retaW Natural Mystic Body Shampoo, 26.50 £ za 300ml.
  • Ostatnia główna zasada dotycząca niezbędnego zestawu na siłownię: nie myśl, że jesteś sprytny, pakując ręcznik do rąk zamiast zwykłego, dużego ręcznika kąpielowego. Pomyśl mądrze i kup ręcznik podróżny – cienki, lekki i łatwy do spakowania bez potencjalnego dyskomfortu i niezrównanego upokorzenia.

Powodzenia panowie.

Dodaj komentarz