Nowa przestrzeń: Hackett w Spitalfields

W miarę jak strój krawiecki staje się coraz bardziej doceniany i dostępny dla młodych pretendentów, wytwornych facetów i typowych stylistów, kwintesencja brytyjskich męskich ubrań Hackett przenosi się na Spitalfields w odpowiednim momencie. Ich nowy sklep koncepcyjny bezproblemowo łączy w sobie wszystko, co najlepsze – od nienagannego krawiectwa po elementy inspirowane kolegiami w tym „kompleksowym” sklepie.

Obsadzone przez wyselekcjonowane osoby, które działają lokalnie i które można najlepiej opisać jako przyjazne przedłużenie marki, są uosobieniem współczesnego miasta. W samym sklepie można znaleźć wyjątkowo wyselekcjonowane i sprzedane ubrania z ekskluzywnymi produktami, a także salon fryzjerski dzięki uprzejmości Murdock London.

 W dolnym parterze znajduje się stół bilardowy i zabytkowe skórzane meble, przy których panowie mogą odpocząć podczas lub po zakupach. Uwzględnienie i dbałość o szczegóły występujące w każdym aspekcie sklepu, takie jak duże bagażniki pełniące rolę szaf wystawowych i zasłony do przymierzalni stworzone z tweedów Hackett, najlepiej odzwierciedlają charakterystyczne połączenie tradycji i nowoczesności firmy Hackett.

 Ta strategia oferowania luksusowych, ale uczciwych zakupów klientowi zorientowanemu na modę jest pozytywna. Z pewnością doceniamy skupienie się na elemencie „doświadczenia” – nowa przestrzeń oferuje wspaniałe sanktuarium dla mądrych ludzi, którzy mogą zaangażować się w mieszankę dżentelmeńskich dyskusji.

Hackett.com

Dodaj komentarz