Nowa przestrzeń: Gant Rugger, Soho

Gant Rugger działa w nieco innym kręgu niż jego starszy brat, Gant, który jest młodszy i bardziej żywy, nie zwracając uwagi na twórców trendów lokalnych głównych ulic. Wygląda na to, że ten charakterystyczny charakter skłonił ją do otwarcia sklepu w małym centrum Soho. Z dala od tętniącej życiem Regent Street, nowy dom marki znajduje się na Beak Street, obok gustownych mikserów do kawy Fernandez i Wells oraz jeszcze bardziej gustownej pielęgnacji skóry firmy Aesop, która myśli o designie są równie wyróżniające się. Można śmiało powiedzieć, że aby pracować na tych ulicach, trzeba mieć określony „styl” – styl, który Gant Rugger przyjął w swoim nowym sklepie.

„Cieszymy się, że możemy otworzyć nasz pierwszy samodzielny sklep Gant Rugger. To nasza okazja, aby zaprezentować Gant Rugger w jego własnym środowisku ”. – Fergus Patterson, dyrektor zarządzający Gant UK.

Odsłonięte rury spoczywają na wybranych elementach do noszenia, które doskonale łączą się z odzyskanymi drewnianymi podłogami i duńskimi regałami dzięki uprzejmości Poula Cadoviousa. Sklep szuka inspiracji w Los Angeles, a jego spokojne otoczenie nadaje się do tego ideału, tworząc przestrzeń handlową pełną spokoju.

Gant.co.uk

Dodaj komentarz