NME koronuje Brandon Flowers na „King of Style”

 

Kontynuując relację Ape to Gentleman z Shockwaves NME Awards 2011, która odbyła się wczoraj, 23 lutego w 02 Academy Brixton, przedstawiamy wam zupełnie nową dekorację; nagroda „Najbardziej stylowy”. Słyszę, jak pytasz: „czy te nagrody były czystą masakrą gwiazdy rocka?” Najwyraźniej na NME Awards 2011 chodziło bardziej o styl i polot, dzięki frontmanowi The Killer, Brandonowi Flowersowi, który zgarnął nową znakomitą nagrodę „Most Stylish”, wspieraną przez ulubione produkty do stylizacji włosów dla mężczyzn; Fale uderzeniowe.

Nigdy nie brakowało mu pasji ani odwagi w jego podejściu do frontmana, styl Flowers w nocy dał ukłon zainspirowany Ian Curtis z zestawem szelek i zamiatania włosów na bok (TBC). Po pokonaniu ostrej konkurencji ze strony niesławnego frontmana Beady Eye Liama ​​Gallaghera, śmiesznego Mighty Boosha Noela Fieldinga i nie zapominając o dziewczynach, rudej Hayley Williams i Lady Gadze, Brandon wyprzedził swoich rywali stylowych w wyścigu o tytuł Najbardziej Stylowego NME.

Po raz pierwszy NME przyznało nagrodę Most Stylowy wspieraną przez Shockwaves, udowadniając, że najlepszy styl i muzyka doskonale się uzupełniają, inspirując najlepsze zespoły i frontmanów.

Michael Douglas, dyrektor Shockwaves Style, komentuje:

Wokół NME Awards zawsze krąży szum, szczególnie po to, aby zobaczyć, jakie style mają wpływ na zespoły i artystów solowych. W tym roku do najważniejszych wydarzeń z czerwonego dywanu należały Foo Fighters kołyszące zamiatanie, które wygląda, jakby pozostało kultowym klasykiem. Również pluszowy chłopiec Marka Ronsona powiedział, że James Dean, a nawet Elvis byłby dumny.

Uważamy, że Shockwaves to świetne połączenie marki między muzyką a stylem, a ich oferta łatwych w użyciu produktów i opartych na wiedzy filmów wideo daje Ci pewność, że możesz odtworzyć swoje ulubione style w domu. Aby uzyskać więcej informacji na temat Shockwaves NME Awards 2011 i śledzić swoje ulubione trendy frontmana, odwiedź:

www.facebook.com/shockwavesuk

Musimy dodać, że Brandon Flowers nie jest kojarzony i nie popiera Shockwaves (ani żadnych produktów P&G Beauty and Grooming), ale nie jest jednym stylowym mężczyzną.

O NME: NME stało się naprawdę wyjątkową propozycją multimedialną na wiele platform. W całym magazynie nme.com, NMETV, NME Radio oraz wydarzeniami i nagrodami na żywo marki, NME dociera co tydzień do ponad miliona fanów muzyki. NME to najdłużej publikowany i najbardziej szanowany tygodnik muzyczny na świecie. Każdego tygodnia przedstawia swoim czytelnikom najbardziej ekscytujące, najbardziej autorytatywne relacje z najlepszych w muzyce współczesnej, w tym nagradzane funkcje, najnowsze wydania, recenzje na żywo, ostateczny przewodnik po najlepszych nowych zespołach w sekcji Radar, a także regularne przeglądanie niesamowitego 58-letniego dziedzictwa magazynu.

Dodaj komentarz