Nivea Men Creme

Nivea Creme, zamknięta w niemal kultowej niebieskiej puszce, ewoluowała od podstawowego nawilżacza, który można znaleźć w wielu damskich łazienkach – do wersji męskiej.

Nowy krem ​​Nivea Men Creme (od 3.49 GBP) ma świeży, męski zapach i jest odpowiedni do pielęgnacji twarzy, ciała i dłoni. Lekka, nietłusta formuła szybko się wchłania i zapewnia dobrze nawilżoną, zdrowo wyglądającą skórę. To idealne rozwiązanie dla mężczyzny, który chce zadbać o swoją skórę, ale lubi zachować prostotę.

Zapakowany w aluminiową puszkę z podwójnym tłoczeniem i zakręcanym wieczkiem, jest przeznaczony dla męskich dłoni, łatwo odróżnialny od wersji damskiej.

Premiera nowego kremu Nivea Men Creme nadchodzi tuż po lutowym ogłoszeniu, że Nivea została Oficjalnym Partnerem Strzyżenia Mężczyzn w Liverpool Football Club, jednej z najbardziej znanych i historycznych nazwisk w piłce nożnej na świecie.

Jest też więcej nowości, wraz z rozszerzeniem popularnej linii Sensitive Cooling dla mężczyzn Nivea poprzez dwa nowe produkty; Sensitive Cooling Moisturizer (7.49 GBP) i Sensitive Cooling Pianka do golenia (3.09 GBP). Oba produkty zawierają Coolact 10, który zmniejsza uczucie pieczenia i natychmiastowo chłodzi skórę.

nivea.com

Dodaj komentarz