NikeCourt na SW19

Po raz pierwszy rozegrany w 1877 roku, Wimbledon 2015 jest teraz w pełnym rozkwicie – konkurs, który stał się jednym z najbardziej prestiżowych mistrzostw świata.

Jak zawsze, nasi ulubieni sportowcy zakładają najnowszy strój – w tym NikeCourt podczas występów poza boiskiem, występów treningowych i bohaterskich czynów na korcie.

Roger Federer, mężczyzna, który uosabia klasyczną elegancję na korcie i poza nim, będzie ubrany w kurtkę Nike Premier RF wchodząc na boisko, koszulkę NikeCourt i spodenki Nike Freestyle podczas ćwiczeń oraz kurtkę NikeCourt Coaches, prezentowaną przez NikeLab między meczami.

Pod względem technicznym wprowadzono innowacje, w tym technologię Nike Dri-FIT, która pomaga odprowadzać wilgoć i zapewnia, że ​​odzież gracza jest lekka i wygodna. Paleta kolorów pozostaje wierna regułom Wimbledonu dzięki dominującemu zastosowaniu klasycznego białego koloru, podczas gdy większość obuwia ma nadruk safari, który dodaje świeżości tradycyjnemu wyglądowi.

Roger Federer będzie nosił: koszulę Nike Premier RF Henley, spodenki Nike Gladiator Premier 9 ”i Nike Zoom Vapor Tour 9.5.

nike.com

Dodaj komentarz