(Nike) Jordan Brand x Public School

ILL_1802_50893.jpg

Odważne sylwetki i wzory marki (Nike) Jordan, łączące modę i sport, współpracowały z ekspertami w dziedzinie krawiectwa; Dao-Yi Chow i Maxwell Osborne ze szkoły publicznej. Ich stworzenie; Siedmioczęściowa kolekcja wykorzystująca wydajne materiały i mocne sylwetki nawiązuje do Air Jordan XII, a także najwyższej jakości materiały i kunszt.

poprzedniDalej

„Szkoła publiczna od lat przesuwa granice, grając kolorem, proporcjami i stylizacją. Nieustannie staramy się tworzyć nowoczesne sylwetki z klasycznych form ”- powiedział Maxwell Osborne, współzałożyciel Public School. „Współpraca Jordan Brand pozwoliła nam zastosować tę samą filozofię i stworzyć dzieła inspirowane kultowymi projektami Jordana, ale z perspektywy szkoły publicznej”.

poprzedniDalej

Kolekcję odzieży uzupełniają dwa dodatki do obuwia – ulubiony model założycieli Szkoły Publicznej, Air Jordan XII w szarym body z nubuku, który jest hołdem dla palety kolorów PSNY. I Jordan Horizon, nowy model Air Jordan, który zawiera dzianinową cholewkę połączoną z detalami PSNY.

ILL_0781_50897.jpg

Kolekcja Jordan x Public School będzie dostępna na Jordan.com oraz w wybranych sklepach Jordan 12 grudnia.

Dodaj komentarz