Nike HTM Flyknit Chukka

Nike współpracowało z założycielem Fragment Design, Hiroshi Fujiwara, aby dostarczyć najnowszy rozdział w historii technologii Nike Flyknit: Nike HTM Flyknit Chukka.

Technologia Nike Flyknit powstała w wyniku procesu projektowania, którego celem było połączenie innowacji w zakresie wydajności ze zmniejszonym wpływem na środowisko. Wynikająca z tego innowacja produkcyjna zapewniła większą lekkość i lepsze dopasowanie – but zachowywał się jak druga skóra, dostosowując się do kształtu i ruchu stopy w ruchu.

Nike HTM Flyknit Chukka łączy czysty, nowoczesny styl butów chukka z technologią Nike Flyknit, tworząc nową kultową sylwetkę. Dzianinową, dopasowaną cholewkę wzmocniono technologią Nike Flywire i Nike Lunar podeszwa Nike HTM Flyknit Chukka występuje w dwóch wersjach kolorystycznych, w obu z inspirowanej zimą palety „Snow Style”. Pierwszy but łączy naturalne odcienie szarości i błękitu z białym akcentem, podczas gdy druga, bardziej stonowana wersja zawiera subtelną mieszankę szarości i bieli.

Flyknit Chukka będzie dostępny od 2 lutego 2013 w Dover Street Market i sklepie Nike 1948.

nike.com

Dodaj komentarz