Nike Free Trainer 5.0

Zdolność adaptacyjna jest kluczem do skutecznego treningu. Harmonogram, pogoda, lokalizacja i coaching nieustannie się zmieniają. Nike koncentruje się na dostarczaniu jednego stałego – najlepszego buta do treningu wielosportowego.

Wydany 28 marca 2013 – świetny dodatek do stajni butów do biegania Nike; Nike Free Trainer 5.0. Jesteśmy podekscytowani, to prawdziwie uniwersalny but. Twoje harmonogramy, pogoda, lokalizacja i zobowiązania coachingowe bez wątpienia stale się zmieniają, dlatego Nike zaprojektowało lekkie, wygodne i wspierające buty, ale jest to główna zaleta, która jest jego wszechstronnością. Free 5.0 jest równie przydatny podczas treningu w domu na siłowni, w terenie lub na ulicy.

Tkana cholewka przyciąga wzrok, a dynamiczny krój dopasowuje się do stopy, dopasowuje się do niej i wspiera ją podczas ciężkich treningów. Kiedy stopa jest w spoczynku lub porusza się do przodu lub do tyłu, paski są elastyczne. Kiedy nacisk jest wywierany na boki, pasy zazębiają się i zaciskają wokół stopy, zwiększając wsparcie.

Wybitny

  • Technologia Dynamic-Fit zapewnia dopasowanie jak w rękawiczce.
  • Konstrukcja zapewniająca naturalny ruch, zapewniająca uczucie boso i sprężystą amortyzację.
  • Agresywne gumowe węzły na podeszwie, które zapewniają przyczepność na wielu nawierzchniach.

Nike.com.

Dodaj komentarz