Nike Free AZ

W tym sezonie Nike Free, but, który zasadniczo pozwala stopie zachowywać się tak, jak chce, jest dostępny w pięciu nowych stylach do biegania i treningu – Nike Free 5.0+, 4.0 i 3.0 do biegania; Nike Free TR Breathe do treningu kobiet; oraz niedawno zaprezentowany Nike Free Trainer 5.0 do treningu mężczyzn.

Nike Free, które pojawiły się po raz pierwszy w 2001 roku, ponad dekadę później, zostały wprowadzone w trzech nowych projektach cholewek, które zwiększają naturalny ruch:

  • Nike Free 5.0+: Dynamiczna technologia Nike Flywire zapewnia bezpieczne wsparcie bez dodatkowego obciążenia.
  • Nike Free 4.0: Wykorzystuje nieszyte nakładki i zawijany język, aby zapewnić wygodę bez szwów.
  • Nike Free 3.0: Zaprojektowana przez Nike siateczka poprawia dopasowanie i oddychalność dzięki luźniejszym wzorom, w których wymagana jest wentylacja i rozciągliwość, oraz ciaśniejszym wzorom w obszarach, w których kluczowe jest wsparcie.

Istnieje wiele opcji Nike Free do wyboru, buty na każdy gust, aktywność i styl. Firma Nike była na tyle dobra, że ​​stworzyła Nike Free AZ – interaktywny lookbook, który analizuje kluczowe momenty związane z genezą, ewolucją i popularnością tej technologii.

Dzięki zdjęciom, filmom i wywiadom z innowatorami i sportowcami, Nike Free AZ rzuca światło na proces projektowania i ilustruje nieustanne zaangażowanie Nike w służenie sportowcom. Od ostrego noża po dynamiczną technologię Nike Flywire, Nike Free AZ zabierze Cię w podróż, w której wiedza trenera na temat naturalnego ruchu doprowadziła do nowego języka występów.

nike.com

Dodaj komentarz