Nike Football HypervenomX

HypervenomX, tłumacząc nowy but Nike Hypervenom II do piłki nożnej z małymi bokami, jest przeznaczony do atakowania graczy, którzy lubią zwinnie poruszać się w dowolnym kierunku. Wykonane z Nike Flywire, strategicznie odwzorowane na cholewce z dodatkowymi lamelami, dodane w miejscach o dużym kontakcie z piłką dla lepszego dotyku, są zintegrowane z responsywną siateczką o różnej gęstości.

HypervenomX dołącza do MagistaX i MercurialX, tworząc rodzinę NikeFootballX, stając się szczytową technologią Nike do butów do piłki nożnej na małych boiskach. Zaprojektowany ze szlifowanej gumy dla obszarów o wysokim stopniu ścierania i oporu, zapewniając zwiększoną trwałość. Komfort na twardych powierzchniach został również wzięty pod uwagę dzięki amortyzacji Phylon.

poprzedniDalej

HypervenomX debiutuje w czarnym kolorze „Street”, a także w wiodącym pomarańczowym kolorze swojego odpowiednika w wersji 11-na-side. Oba buty będą dostępne w wersjach na boisko halowe (IC) i na murawę (TF) z podeszwami zewnętrznymi, które nie tylko dopasowują się do odpowiedniej powierzchni, ale także do gry pod stopami dominującej w piłce nożnej o małych bokach.

nike.com 

Dodaj komentarz