Niepowtarzalna szansa na spotkanie perfumiarza Mona di Orio

Mona di Orio to kwintesencja perfumiarka XXI wieku, która czerpie ze swoich wspomnień, a zwłaszcza ze swoich emocji, tworząc zapachy o ogromnej mocy, gęstości i bogactwie. Pracując w towarzystwie wielkiego Edmonda Roudnitska przez dziewięć lat, Mona usiadła u stóp tego legendarnego klasycznego perfumiarza, zanim założyła własną firmę w 21 roku.

Jako dziecko zahipnotyzowana zapachami ogrodu swojej babci w Annecy i zniewolona pejzażem L’Heure Bleu Guerlain, Mona decyduje o swoim życiu wewnętrznym poprzez konstruowanie swoich kreacji – jej misterne wcześniejsze perfumy są mocne z absolutem jaśminu, pomarańczy kwiat, cytryna, drzewo cedrowe, sandał, skóra i kadzidło.

Niedawno Names D’Or trio bada prostotę trzech wspaniałych akordów – piżma, bursztynu i skóry – każdy w konstrukcji o doskonałej symetrii i proporcjach, skromnie skonstruowanej z najlepszych surowców doskonałej jakości, organicznych lub molekularnych.

Mona ożywia w dużej mierze tradycyjną klasyczną paletę olejków własną intelektualną wizją i wrażliwością: noc w Marakeszu, zapach skóry w ciepłym wiosennym słońcu, przywołanie gajów cytrynowych, hołd dla Colette, ogrody Babilonu stają się żywe , pełnokrwistego i osobliwego życia.

Zapachy mają wyjątkową gęstość, bogactwo i indywidualność; Mona to emocjonalna artystka o bezkompromisowej uczciwości, której zapachy mogą być niepokojące i niepokojące, ale zawsze palpitująco żywe. Niezależnie od płci czy wieku, są to perfumy o wyjątkowym intelektualnym i trzewnym wdzięku dla kolekcjonera, konesera i żądnego przygód neofity. Mona jest poza rozumem i analizą: jest sui generis.

Les Senteurs oferuje każdemu wyjątkową okazję spotkania Mona di Orio w środę 1 grudnia od 12:4 do XNUMX:XNUMX: po niezwykle udanej wizycie u nas jesienią ubiegłego roku Mona wraca, aby spotkać się z miłośnikami perfum, podpisać butelki, doradzić przy zakupach i porozmawiać nie tylko o swoich klasycznych perfumach, ale także po to, by wyjaśnić LES NAMES D’OR, jej nowa kolekcja wystawnych zapachów skonstruowana w oparciu o starożytną artystyczną zasadę Golden Ratio.

Zapachy online: http://shop.lessenteurs.com/

Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty od 10:6 do XNUMX:XNUMX.

ZAPACHY
71 Elizabeth Street
Belgravia
Londyn SW1W 9PJ
TEL: 00 44 (0) 20 7730 2322

Dodaj komentarz