Najważniejsze wskazówki dotyczące zębów w te Święta Bożego Narodzenia

Panowie, z przyjemnością przeczytacie dziś kilka porad dotyczących zębów dzięki uprzejmości dr Jamesa Russella, dentysty telewizyjnego i Oral-B ambasador. Dr Russel uprzejmie udzielił poniżej kilku wskazówek, jak pomóc zębom przetrwać okres świąteczny:

1. Za dużo śnieżek? Nie zapomnij o szczoteczce do zębów! Nawet jeśli nie mogłeś oprzeć się pokusie batonika na imprezę w biurze, nie zapomnij myć zębów dwa razy dziennie przez dwie minuty. Jest to najskuteczniejszy sposób na utrzymanie zdrowych zębów, a także pomaga przy dłuższym oddechu. Aby mieć pewność, że osiągniesz zalecane dwie minuty, zainwestuj w szczoteczkę z licznikiem czasu, taką jak Oral-B® PC Triumph 5000™ z SmartGuide.

2. Odrzuć tego indyka na nitkę !! Nitkowanie pomaga zapobiegać tworzeniu się płytki nazębnej i kamienia nazębnego, które mogą powodować choroby dziąseł. Nawet jeśli myślisz, że wyłowiłeś całą wczorajszą kolację, prawdopodobnie zostało trochę jedzenia, do którego może dotrzeć tylko nitkowanie.

3. Wódka poproszę, wstrzymaj szampan. Staraj się unikać zbyt wielu napojów gazowanych w te Święta Bożego Narodzenia. Dieta, lekka, bez cukru…. nie ma znaczenia! Prawdziwym niebezpieczeństwem napojów gazowanych jest kwas, który rozpuszcza szkliwo zębów, czyniąc je wrażliwymi, podatnymi na próchnicę, a nawet może powodować ich żółknięcie.

4. Zabierz mnie do dentysty! Po zakończeniu sezonu świątecznego udaj się do dentysty, aby sprawdzić, czy nie doszło do żadnych długotrwałych uszkodzeń i upewnić się, że ostatnie kawałki ciasta mielonego nie zostaną tam do następnych świąt.

a raport….

 • Według niedawnego Oral-B raport, prawie 90% ludzi będzie chciało w te Święta Bożego Narodzenia wręczać i otrzymywać praktyczne prezenty.
 • Więcej niż 8 na 10 osób wolałoby dać komuś prezent, o którym wiedzieli, że jest potrzebny, a kolejne 83% jest gotowych wydać więcej na prezent, gdyby tak było.
 • 86% wolałoby otrzymać potrzebny prezent zamiast czegoś, co było mniej konieczne.
 • Głównymi motywacjami do wyboru prezentu były stosunek jakości do ceny, cena i otrzymanie czegoś, czego dana osoba naprawdę chciała (48%, 58%, 64%).

Odkrycia podkreślają, że ludzie szukają prezentów na Boże Narodzenie, które reprezentują długoterminowy stosunek wartości do ceny i które, jak wiedzą, będą używane i kochane, a nie niepoważne luksusy.

Dziesięć najbardziej poszukiwanych praktycznych prezentów

 1. Ubranie
 2. Gotówka
 3. Bony upominkowe
 4. Bielizna
 5. Skarpetki
 6. Pościel / ręczniki
 7. Elektronarzędzia
 8. Szczoteczka elektryczna
 9. Zestaw noży
 10. Rondle

Treść dzięki uprzejmości OralB.

Dodaj komentarz