Najcieńszy laptop dotykowy na świecie

Wprowadzony dziś na rynek HP Spectre 13 – oficjalnie najcieńszy na świecie laptop z ekranem dotykowym. Wykonany z aluminium CNC i włókna węglowego oraz z wyświetlaczem UHD / 4K jest nie tylko cienki, ale także spektakularnie przystojny. W przeszłości omówiliśmy kilka kreacji laptopów HP i trzeba powiedzieć – z pewnością przyjmują one również płaszcz najlepiej wyglądającego laptopa? Przepraszam Apple.

hp-specter-13_lifestyle_06

Pomimo tego, że jest super cienki, nie można skąpić w nim technologii. Na przykład głośniki są umieszczone nad pełnowymiarową, podświetlaną klawiaturą od krawędzi do krawędzi, aby zapewnić czysty i wyraźny dźwięk oraz wygodę pisania. Wydajność też jest szybka – z najnowszym 8th Procesory generacji Intel® Core ™ i5 i i7 oraz mnóstwo pamięci masowej do 1 TB PCIe SSD i prędkość z pamięcią do 16 GB LPDDR3.

hp-specter-13_lifestyle_04 hp-specter-13_lifestyle_10

Dla tych, którzy zastanawiają się, czy cienka oznacza słabą wydajność baterii, to nie. Spectre 13 może pochwalić się do 11.5 godziny pracy na baterii i ładowaniem od 50% do 30% po XNUMX minutach ładowania dzięki technologii HP Fast Charge. Dostaniesz także Windows Hello w Wielkiej Brytanii.

Laptop HP Spectre 13, od 1,399.99 GBP w HP STORE

Dodaj komentarz