Nagrody za pielęgnację zdrowia mężczyzn: potrójny peeling do twarzy Eyre Biobotanics

Nie lubimy się chwalić i mówić „Tak ci powiedziałem” w Ape to Gentleman, ale dzisiaj zamierzam to zrobić. Wspieraliśmy Eyre Biobotanics bo od początku istnienia naszego bloga i wspaniale jest widzieć, jak marka zdobywa uznanie, na jakie zasługuje. W tym roku Nagrody dla mężczyzn w dziedzinie pielęgnacji zdrowia, Peeling do twarzy Eyre Biobotanics Triple Action odebrał nagrodę Najlepszy peeling do twarzy.

Więc co sprawia, że ​​peeling do twarzy o potrójnym działaniu jest tak wyjątkowy?

Wszystkie produkty Eyre zawierają składniki aktywne BioBotanic, które działają zgodnie z ciałem, promując i utrzymując naturalnie zdrową skórę, ale w szczególności Triple Active Scrub zawiera 3 specjalne składniki aktywne, które ułatwiają usuwanie pozbawionych blasku komórek skóry i oczyszczają pory. Botaniczne granulki żłobiące, cząsteczki rafinacji i mikrokulki oczyszczają i pobudzają aktywną regenerację komórek.

Jeśli wcześniej nie spotkałeś serii Eyre Biobotanics, oto delikatne podsunięcie, którego potrzebujesz, aby wypróbować pozostałą gamę. Eyre Biobotanics to kolejny przykład niszowej marki męskiej pielęgnacji, która daje swoim lepiej znanym odpowiednikom szansę na wygraną.

Dostępne dla świata od: Niven & Joshua

O Eyre Biobotanics:
Eyre BioBotanics uzyskało certyfikat Australian Certified Organic, potwierdzający swoje zaangażowanie w spełnianie najwyższych standardów czystości w doborze składników. Australian Certified Organic świadczy usługi certyfikacyjne operatorom ze wszystkich sektorów przemysłu ekologicznego, nie tylko w przypadku produktów do pielęgnacji skóry dla mężczyzn. Certyfikacja zapewnia zgodność z krajowymi i międzynarodowymi normami produkcyjnymi i umożliwia prześledzenie pochodzenia wszystkich składników produktu. Eyre BioBotanics używa wyłącznie certyfikowanych organicznych, biodynamicznych i dzikich składników bioBotanic. Te składniki są dostarczane zgodnie z zamierzeniami natury; czysty i mocny, wolny od szkodliwych chemikaliów i modyfikacji genetycznych oraz całkowicie wolny od okrucieństwa wobec zwierząt.

www.eyrebiobotanics.com

Dodaj komentarz