Mr Black Garment Essentials: rewolucja w pielęgnacji odzieży

Nikt nie lubi robić prania. Tym bardziej, gdy trzeba prać wartościowe ubrania, zastanawiając się, czy zabrać je do pralni chemicznej, czy zaryzykować ich samodzielne pranie. Wpisz markę odświeżającą odzież Mr Black Garment Essentials którzy oferują gamę produktów, które pomagają w pielęgnacji twoich ukochanych ubrań. Mr Black’s ma również przyjazne dla środowiska zasady, w ramach których zastąpili ostre chemikalia, które zwykle znajdują się w detergentach do czyszczenia, naturalnymi, biodegradowalnymi składnikami pochodzenia roślinnego – pomagając ci zrobić coś dla ziemi i twoich ubrań.

Niektórzy mogą znać Denim Refresh – jeden z pierwszych produktów Mr Black’s wraz z Denim Wash, który zaprezentowaliśmy kilka lat temu – idealny do denimu z krajką i spranego indygo, w których chcesz zachować jak najwięcej indygo przez najdłuższy czas ilość czasu, bez konieczności prania w pralce. Denim Refresh zatrzymuje barwnik w dżinsach, zachowując intensywność koloru.
Teraz, po dalszym rozwoju, Mr Black’s rozszerzył gamę Refresh, która obejmuje teraz między innymi produkty Sports Wash i Refresh, a także Wool and Cashmere Wash and Refresh.

Cotton and Linen Refresh & Wash sprawi, że Twoja ulubiona lniana kurtka lub koszulka pozostanie w nieskazitelnym stanie 

Wykonane z unikalnej, naturalnej formuły, która wnika głęboko w splot tkaniny, spraye działają czyszcząco, odświeżająco i zapobiegają osadzaniu się plam. Zaprojektowane, aby pomóc Ci prać mniej, produkty Mr. Black Refresh mogą znacznie zmniejszyć tygodniowe zużycie wody – nie wspomnieć o rachunku za pranie chemiczne. W przeciwieństwie do standardowych detergentów, które narażają każdą odzież na działanie enzymów usuwających plamy, powodując ich kurczenie się, blaknięcie i strzępienie – bezenzymatyczne i biodegradowalne formuły Mr Black dbają o Twoje ubrania, znacznie wydłużając żywotność ulubionych ubrań, jednocześnie łagodnie zmniejszając rozmiar odzieży. kosz na pranie.

Naszym ulubionym jest spray Sports Refresh – idealny dodatek do Twojej torby sportowej, jeśli idziesz na rower do pracy lub na siłownię podczas przerwy na lunch. Dzięki szybkiemu sprayowi ze Sports Refresh zapobiegniesz wydzielaniu zapachu spoconych ubrań sportowych poprzez neutralizację zapachów potu, jednocześnie zabijając bakterie.

Następnym krokiem jest odświeżanie butów i środek do czyszczenia butów. Środek do czyszczenia butów szybko rozpuszcza brud i brud, jednocześnie usuwając zarysowania i odmładza buty przywracając je do stanu premium. Spray Shoe Refresh ma formułę o podwójnej mocy, która atakuje i zabija bakterie powodujące nieprzyjemne zapachy powstające w obuwiu. Wykonany z dodatkiem olejku eukaliptusowego nie tylko maskuje zapachy, ale także neutralizuje je i eliminuje, zapobiegając ich nawrotom.

Mr Black’s Leather Cleaner – idealny do czyszczenia skórzanych toreb i kurtekMr Black’s Shoe Refresh and Shoe Cleaner – idealny do pielęgnacji butów letnich i sportowych sneakersów

Pełna gama produktów Mr Black obejmuje;
Pranie Denim (250ml) – 13.50 £
Denim Refresh (250ml) – 13.50 £
Środek do czyszczenia butów (125ml) – 9.95 £
Odświeżanie butów (125ml) – 9.95 £
Pranie do prania bawełny i lnu (500ml) – 13.50 £
Odświeżenie bawełny i lnu (125 ml) – 9.95 GBP
Pranie wełniane i kaszmir (500ml) – 13.50 £
Odświeżenie wełny i kaszmiru (125ml) – 9.95 £
Delikatne Pranie (500ml) – 13.50 £
Delicate Refresh (500ml) – 9.95 £
Dark Wash (500ml) – 13.50 £
White Wash (500ml) – 13.50 £
Regularne pranie (500 ml) – 13.50 £
Środek do mycia sportowego (500ml) – 13.50 £
Sport Refresh (125ml) – 9.95 £
Środek do czyszczenia skóry (125 ml) – 9.95 GBP

Uzyskaj pełną gamę Mr Black na www.mr-blacks.com

Dodaj komentarz