Montegrappa Gra o tron ​​Długopisy żelaznego tronu

Po pierwszym zestawie długopisów upamiętniającym wielkie domy w Game of Thrones, Montegrappa wydała nową serię limitowanych długopisów Iron Throne.

Pióro oddaje istotę najbardziej pożądanego miejsca w Westeros, dając każdemu fanowi GoT kawałek pamiątek, które warto pielęgnować.

ifgotrgp_01_o

Aby przedstawić zawiłości i złożoność samego Żelaznego Tronu, rzemieślnicy Montegrappy stworzyli czapkę utworzoną z zachodzących na siebie mieczy, która reprezentuje siedem królestw.

Ich rękojeści wznoszą się ponad czapkę, tworząc koronę, a łopatki i ostrza biegną wzdłuż samej czapki. Miecz służy jako klips do kieszeni, a jego rękojeść ma czerwony rubin.

Na czapce, w otoczeniu rękojeści mieczy, znajduje się logo Gry o Tron. Korpus pióra jest wykonany z metalu szlachetnego techniką odlewania metodą traconego wosku, co przedstawia sagę poprzez symbole przywodzące na myśl domy, od smoków po jelenie. Szczegóły pióra zostały wzbogacone o celuloid Flaming White.

ifgot_gp_03_o

Pióro Żelaznego Tronu jest ograniczone do 300 piór wiecznych i 300 piór kulkowych w kolorze Sterling Silver z akcentami Vermeil, oznaczającymi rok zasiedlenia ostatniego z królów Targaryenów (300AC).

Dostępnych będzie również 7 ekskluzywnych fontann i 7 piór kulkowych odlanych z litego 18-karatowego złota, reprezentujących liczbę królestw.

Pióro wieczne jest zasilane tłokiem, ze stalówką tradycyjnie wykonaną z 18-karatowego złota, na której wygrawerowany jest wizerunek samego tronu.

ifgot_gp_02_o

Długopisy Żelaznego Tronu firmy MONTEGRAPPA

Dodaj komentarz