Moc korzeni serii laboratoryjnej

 

Marka produktów do pielęgnacji męskiej Seria laboratoryjna wypuścili nową kolekcję na arenę wypadania włosów dla mężczyzn z 3-stopniowym arsenałem przeciwko wypadaniu włosów. Opracowany, aby nadać wygląd grubszych włosów i zmniejszyć wypadanie włosów w wyniku łamania; Szampon regenerujący z serii Lab Series Root Power, Odbudowujący tonik do włosów Root Power Wosk regenerujący Root Power zostały opracowane z ROOTPLEX5, unikalną mieszanką innowacyjnych składników, które pomagają poprawić i wzmocnić męskie włosy.

Szampon regenerujący Root Power

Szampon regenerujący Root Power przeznaczony jest do obserwowania widocznych skutków starzenia się włosów. Usuwa zatykające pory zanieczyszczenia, pachnie naprawdę świeżo i pozostawia włosy czyste. Czułem, że moje włosy wyglądały na grubsze i pełniejsze.

Sugerowana cena detaliczna: 26 £ / 36 € za 250ml

Odbudowujący tonik do włosów Root Power

Odbudowujący tonik do włosów Root Power to serum, które pomaga zminimalizować codzienne wypadanie włosów spowodowane łamliwością. Sam tonik był odświeżający i chłodzący po nałożeniu na moją skórę głowy. Natychmiastowe efekty, znowu moje włosy były grubsze, pełniejsze i po prostu ogólnie twardsze.

Sugerowana cena detaliczna: 27 £ / 38 € za 200ml

Wosk regenerujący Root Power

Wosk regenerujący Root Power był moim ulubionym z trzystopniowej rutyny. Szampon i tonik są dobre. Style Wax to nie tylko dobry krem ​​do stylizacji, ale także błyskawicznie pogrubia i dodaje włosom objętości. Działa również w ramach 3-stopniowego systemu zmniejszając wypadanie włosów na skutek łamliwości – nowość w wosku do stylizacji.

Sugerowana cena detaliczna: 19 £ / 27 € za 50ml

Nauka

• Glukozamina złuszcza i oczyszcza skórę głowy z zanieczyszczeń i gromadzi się, zapewniając zdrowo wyglądające włosy.

• Wyciąg z korzenia żeń-szenia w połączeniu z masażem wspomaga naturalne mikrokrążenie, zwiększając ukrwienie skóry głowy.

• Pantethine pomaga wzmocnić i poprawić zniszczone włosy.

• Prowitamina B (pantenol) pomaga zagęścić włosy, a jako część nie wysuszającej formuły pomaga w zatrzymywaniu wilgoci.

• Ethyl Panthenol wygładza i poprawia strukturę włosów.

• Chlorek cetrimonium zwalcza otępienie.

Inne kluczowe składniki

• Mentol, mleczan mentylu i PCA mentylu zapewniają skórze głowy uczucie chłodzenia i odświeżenia.

• Silikon wzmacnia połysk.

• Quaternium 80 pomaga utrzymać naturalny poziom nawilżenia.

• Polisacharydy drożdżowe pomagają utrzymać naturalny poziom nawilżenia.

• Siarczan potasu i cholesterolu poprawia elastyczność włosów.

Seria laboratoryjna twierdzą, że testowali schemat Root Power przez 12 tygodni, stwierdzając 35% zmniejszenie wypadania włosów. Moje włosy wydawały się grubsze i pełniejsze, jak wspomniano powyżej, udany wypad tutaj dla serii Lab i dobre połączenie przyzwoitych produktów z dodatkiem składników na wypadanie włosów. Przy 72.00 £ za 3-etapową rutynę kosztuje trochę, ale produkty są trwałe, więc uzyskasz stosunek jakości do ceny.

Dostępne w całym kraju od 10 października 2011.

Przeczytaj więcej o produktach do pielęgnacji skóry dla mężczyzn z serii Lab.

Dodaj komentarz