Miller Harris

Perfumer Lyn Harris, założyciel marki zapachowej Miller Harris w 2000 roku, pracuje w branży perfumeryjnej od ponad 20 lat. Jej 5-letnie szkolenie w prestiżowych szkołach elity perfumeryjnej w Paryżu i Robertet w Grasse – „ domu ” perfum, w połączeniu z pragnieniem surowców najwyższej jakości i wyczuciem sztuki perfumeryjnej – połączyło się, aby stworzyć potężną Marka.

Miller Harris tworzy charakterystyczne produkty i równie charakterystyczne sklepy, w których je eksponuje. Asortyment jest specjalistą od zapachów, jest szeroki i zaspokaja wszystkie gusta.

Każdy zapach jest złożony, ale w przypadku każdej butelki występuje odwrotne przeciwieństwo. Podobnie pod wieloma względami, definiowane tylko przez nadanie każdemu zapachowi charakterystycznego koloru – i oczywiście nazwy. Na przykład Feuilles de Tabac ma brązowy motyw – przechodzący przez wodę perfumowaną, świecę i krem ​​do golenia. Nasz ulubiony zapach z szerokiej gamy bogatego drewna, tytoniu i przypraw – w połączeniu z kubańskim olejem cascarilla, jagodami pimento i chłodnym sercem z igieł sosnowych i aksamitnym sejfem. Całość dopełnia tonka fasola i malajska paczula.

Dostępnych jest 5 zapachów dla mężczyzn i 16 propozycji dla kobiet – każdy ma pasujące akcesoria, takie jak świece i kadzidło. Dostępna jest również nowo wydana kolekcja do kąpieli i ciała, w tym do mycia rąk, balsamów, płynów pod prysznic i balsamów do ciała. Znajdziesz tu również wybór pudełek na prezenty, idealnych na Święta Bożego Narodzenia.

MillerHarris.com

Dodaj komentarz