Mercedes Klasy E Coupe

Mercedes nie produkuje najbardziej egzotycznych samochodów, ani nie robi tego najszybciej. Ale jeśli chodzi o elegancję i luksus, niewielu robi to lepiej – nowa Klasa E coupe może być ucieleśnieniem tego, co niemiecki gigant samochodowy robi tak dobrze.

9503

Zaczyna się od wnętrza, w którym znajdziesz wyszukaną mieszankę chłodnego aluminium, pluszowej skóry i naturalnego drewna. Dwa 12.3-calowe wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości znajdują się na desce rozdzielczej i zapewniają nieskończone możliwości dostosowywania w zależności od tego, czy chcesz zobaczyć nawigację, ustawienia klimatu, czy 360-stopniowy obraz otoczenia. W kabinie coupe panuje prawdziwie butikowy charakter.

9517

W ruchu sytuacja jest równie spokojna. Gama zaczyna się od 2.0-litrowego czterocylindrowego silnika wysokoprężnego, który nie brzmi zbyt ekscytująco, ale jest to prawdopodobnie cały silnik, jakiego będziesz potrzebować. W modelu E220 w specyfikacji AMG Line rozwija moc 191 KM, ale bardziej imponująco zwraca ponad 70 l / XNUMX km.

9500

Jego cena to nieco ponad 40,000 10,000 funtów. Możesz wydać dodatkowe 6 XNUMX funtów na płynniejszą i mocniejszą benzynę VXNUMX, ale tak naprawdę nie ma takiej potrzeby.

9496

Silnik rzadko podnosi się bardziej niż odległy buczenie, a opcjonalne zawieszenie pneumatyczne eliminuje nierówności na drodze i zapewnia dobrą izolację od żywiołów. Jego spokojna i spokojna natura natychmiast sprawia, że ​​dostosowujesz swój styl jazdy, więc nigdy nie masz ochoty go popychać i traktować jak samochód sportowy.

9499

Powiedziawszy, że układ kierowniczy jest płynny i ładnie zważony, ale jeśli najbardziej ekscytuje Cię BMW serii 4, jazda jest bardziej satysfakcjonująca. Jednak BMW nie zbliża się do Merc, jeśli chodzi o styl. To chyba jeden z najpiękniejszych coupe w sprzedaży; da to nawet klientom coupe Klasy S coś do myślenia o tym, jak podpisują czek na podwójną kwotę.

mercedes-benz.co.uk

Dodaj komentarz