Mazorin Skincare

Na rynku męskiej pielęgnacji pojawia się mnóstwo lub nowe marki, niektóre dobre, inne złe. Niektóre są, z braku lepszego słowa, standardowe – podczas gdy inne wypychają łódź, można by powiedzieć, że zmieniają zasady gry. Jedną z takich marek jest Mazorin Skincare.

Skierowany do „Urban Professional” – człowieka, który zasadniczo ciężko pracuje i ciężko gra. Asortyment jest zarówno przydatny we wspomnianym stylu życia, jak i praktyczny. Weź przed spotkaniem Face Revamp, nazywany „żelem tonizującym do podwójnego espresso”, działa jak natychmiastowy podryw na te poranki, kiedy potrzebujesz czegoś więcej niż mocnej kawy. Są umieszczone w 24 poręcznych saszetkach o pojemności 2 ml – idealne do kieszeni lub biurka.

Wszystkie składniki w całej gamie zostały wybrane pod kątem skuteczności w oparciu o wyniki naukowe.

Formuły są zatwierdzone dermatologicznie i są zawarte w czystych i pozbawionych pozostałości teksturach. Na tym wszystko, co powinno szybko się wchłonąć, robi to – co oznacza, że ​​nie ma potrzeby nadmiernego wmasowywania jakichkolwiek produktów w skórę, co oszczędza czas i wysiłek.

Inne produkty to wspaniały krem ​​do golenia Ockham’s Razor – pełen składników zapobiegających podrażnieniom, doskonały dla wrażliwej skóry. Dla tych, którzy cierpią ze zmęczeniem oczu, działające późne serum pod oczy, zawarte w łatwym do nałożenia kremu do oczu, jest natychmiastowym i długotrwałym rozwiązaniem pod oczy – z natychmiastowym efektem. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, jeśli to możliwe – przechowuj w lodówce, aby uzyskać dodatkowy efekt chłodzenia.

Wreszcie, istnieje peeling do twarzy wykonany z bambusa i proszku marakuja, który złuszcza martwy naskórek i odblokowuje pory – również przydatny przed goleniem, aby podnieść włosy i usunąć zanieczyszczenia zatykające brzytwę, zmniejszając ryzyko wrastania włosów. Przeciwstarzeniowy krem ​​do twarzy 3 w 1 o nazwie Optimal Face Maintenance, który działa jako nawilżacz / regulator wydzielania sebum, krem ​​przeciwstarzeniowy i mechanizm obronny przed czynnikami zewnętrznymi. Możesz to stosować w połączeniu z, w rzeczywistości, cała rutyna Mazorin opiera się na Optimal Skin Nourishment – suplementie przeznaczonym do intensywnego, miejskiego stylu życia. Zasadniczo są one mieszanką witamin i przeciwutleniaczy, które pomagają zwalczać proces niszczenia komórek spowodowany stresem oksydacyjnym wywołanym przez wolne rodniki.

Podsumowanie

Podsumowując, bardzo się cieszę, że Mazorin wypchnął tę łódź tutaj, wprowadzając innowacyjne produkty. Co więcej, wszystkie są funkcjonalne, użyteczne i przede wszystkim działają.

 

Dodaj komentarz