Malin + Goetz Recovery Treatment Oil

W Ape to Gentleman zawsze interesuje nas nowa odsłona naszej ulubionej marki produktów do pielęgnacji skóry; Malin + Goetz. Tytułowy duet Matthew Malina i Andrew Goetza, jeśli jeszcze tego nie wiesz, zwróć szczególną uwagę na naturalne składniki, które znakomicie połączono z technologią, dzięki czemu powstają wysoce skuteczne produkty do pielęgnacji skóry zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Malin + Goetz Recovery Treatment Oil

Malin + Goetz Recovery Treatment Oil to najnowsza wersja nowojorskich marek, która zawiera dziewięć naturalnych olejków i silnych przeciwutleniaczy, które pomagają zwalczać oznaki starzenia i odnawiać wygląd skóry.

Osiągnięcie redukcji dwóch głównych problemów związanych ze starzeniem się; Drobne linie i zmarszczki, a także zwiększające nawilżenie i wzmacniające barierę nawilżenia skóry Malin + Goetz wykorzystały olej z wiesiołka, oleje arganowe i jojoba. Oprócz tego widzimy oleje z dzikiej róży i pestek winogron, które dostarczają niezbędnych witamin E i C, które chronią przed wolnymi rodnikami, poprawiają elastyczność skóry i przywracają zdrową cerę. I wreszcie oleje z geranium i ogórecznika lekarskiego, które pomagają zmniejszyć stan zapalny i zrównoważyć skórę poprzez normalizację produkcji oleju.

Jak zawsze w przypadku wszystkich produktów Malin + Goetz, opakowanie jest eleganckie, a olejek Malin + Goetz Recovery Treatment nie różni się od innych – zamknięty w aptecznej szklanej butelce w kolorze niebieskim Malin + Goetz. Wewnątrz znajduje się zakraplacz, dzięki czemu dozowanie niewielkiej ilości lekko pachnącego, szybko wchłaniającego się olejku jest łatwe do ekstrakcji i higienicznego uwolnienia do dłoni przed wmasowaniem w twarz i szyję. Stosuj rano i wieczorem do każdego rodzaju skóry – efektem jest nawilżona skóra, która wygląda na miękką, elastyczną i zdrową. Kolejny zwycięzca od Malin + Goetz – 30ml.

Regenerujący olejek leczniczy, 62 £ od MALIN + GOETZ

Dodaj komentarz