Makijaż dla mężczyzn…. Naprawdę?

Większość mężczyzn nadal uważa makijaż za całkowicie obcy pomysł. Kojarzą to z czymś, co robią kobiety i to nie jest dla nich. Ci mężczyźni nie zdają sobie sprawy z tego, że kobiety od lat walczą o swoje prawo do robienia rzeczy, które mężczyźni robią, takich jak głosowanie, gra w golfa i wstąpienie do wojska, ale jeśli chodzi o to, by mężczyźni kopiowali to, co robią kobiety, mężczyźni się unikają. Dlaczego kobiety miałyby mieć monopol na makijaż, dietę i terapię detaliczną, skoro nie okazują skruchy unikając terytoriów tylko dla mężczyzn, takich jak boks, zapasy i zarządzanie funduszami hedgingowymi?

Jest to głównie wynikiem ignorancji. Niektórzy szowinistyczni mężczyźni nadal twierdzą, że kobiety są podrzędną rasą, ale muszą zdać sobie sprawę, że kobiety miały inteligencję, aby infiltrować prawie wszystkie męskie działania, jednocześnie monopolizując swoje własne prawa. Już nie. Musimy wziąć pod uwagę to, dlaczego kobiety się odchudzają, rozpieszczają i malują. Po prostu dlatego, że są bardziej świadomi siebie niż mężczyźni. Dzięki temu czują się lepiej, zdrowiej i pewniej. Nie zapominajmy, że kobiety żyją średnio 10 lat dłużej niż mężczyźni.

Co polecamy? Zawsze opowiadamy się za ćwiczeniami. Regularne ćwiczenia pomagają utrzymać wszystkie stawy i części ciała w dobrym stanie. A jeśli czujesz się wysportowany i silny, prawdopodobnie będziesz bardziej czujny i mniej podatny na choroby. Ważne jest również to, co wprowadzasz do swojego ciała. Unikaj fast foodów, przekąsek i upijania się, ale jedz więcej owoców i warzyw, białego mięsa i pij dużo wody, aby utrzymać nawodnienie organizmu. Spróbuj kieliszka zielonego soku lub trawy pszenicznej. W zdrowym ciele zdrowy duch. A dlaczego by się nie rozpieszczać. Zafunduj sobie masaż, a następnie maseczkę na twarz. Skorzystaj z odprężającego czasu na relaks, pozbądź się negatywnych myśli i ciesz się, że po zakończeniu leczenia będziesz dobrze wyglądać i czuć się świetnie.

Zanurz się w terapii detalicznej. Kup sobie ładną, obcisłą koszulę i spodnie, idź do domu i przygotuj się na wieczorne wyjście na kilka łatwych drinków. Spryskaj twarz letnią wodą i nałóż niewielką ilość żelu na włosy. Twoja twarz wygląda świeżo po popołudniowym zabiegu, ale chcesz wyglądać jeszcze lepiej. Nałóż cienką kreskę eyelinera Myego pod dolną rzęsę i rozprowadź ją czubkiem palca. Dzięki temu Twoje oczy będą się wyróżniać. Aby nadać swoim oczom naprawdę gładki i jasny wygląd, nałóż pod każde oko korektor Myego i wmasuj go w skórę opuszkiem palca. Zapewni to równomierny odcień skóry pod każdym okiem, dzięki czemu Twoja twarz będzie gładka i jedwabista. Wyglądasz dobrze, czujesz się pewnie i jesteś gotowy na rock. Spróbuj i poczuj różnicę.

Moh Dehghani – dyrektor produkcji, Myego Cosmetics.

Dodaj komentarz